Nowe naturalne dezodoranty dla mężczyzn 4organic

Nowe naturalne dezodoranty dla mężczyzn 4organic zawierają 99% surowców pochodzenia naturalnego. Do wyboru aż trzy rodzaje kosmetyku!

Naturalny dezodorant dla mężczyzn 4organic Mr Gentle zawiera aż 99% surowców pochodzenia naturalnego. Bazą kosmetyku jest naturalny minerał ałun, który skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. 4organic Mr Gentle to dezodorant, a nie antyperspirant. Zamiast hamować proces pocenia, zapobiega wydzielaniu się brzydkiego zapachu. Ałun jest naturalnym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, ma działanie antybakteryjne, antyseptyczne i ściągające, dlatego nie pozwala drobnoustrojom rozwijać się w miejscu aplikacji na skórze. Warto wiedzieć, że proces pocenia się jest naturalny i potrzebny, sprawia, że pozbywamy się z organizmu szkodliwych toksyn.

Naturalny dezodorant Mr Gentle o zapachu kawy pobudza mężczyzn do działania każdego dnia.

To idealny wybór dla mężczyzn z wrażliwą skórą i tych, którzy cenią naturalną pielęgnację.

Pojemność 50ml, aplikator: roll-on, cena 12,99zł

Naturalny dezodorant dla mężczyzn 4organic Mr Wild zawiera 99% surowców pochodzenia naturalnego. Bazą kosmetyku jest naturalny minerał ałun, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. 4organic Mr Wild to dezodorant, a nie antyperspirant. Zamiast hamować proces pocenia, zapobiega wydzielaniu się brzydkiego zapachu. Ałun jest naturalnym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, ma działanie antybakteryjne, antyseptyczne i ściągające, dlatego nie pozwala drobnoustrojom rozwijać się w miejscu aplikacji na skórze. Warto wiedzieć, że proces pocenia się jest naturalny i potrzebny, sprawia, że pozbywamy się z organizmu szkodliwych toksyn.

Mr Wild o zapachu bergamotki wyzwala w mężczyznach dziki pierwiastek. Świetny dla tych, którzy kochają podróże, wyprawy i bliski kontakt w przyrodą.

To idealny wybór dla mężczyzn z wrażliwą skórą i tych, którzy cenią naturalną pielęgnację.

Pojemność 50ml, aplikator: roll-on, cena 12,99zł

Naturalny dezodorant dla mężczyzn 4organic Mr Big zawiera 99% surowców pochodzenia naturalnego. Bazą kosmetyku jest naturalny minerał ałun, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. 4organic Mr Wild to dezodorant, a nie antyperspirant. Zamiast hamować proces pocenia, zapobiega wydzielaniu się brzydkiego zapachu. Ałun jest naturalnym środkiem przeciwdrobnoustrojowym, ma działanie antybakteryjne, antyseptyczne i ściągające, dlatego nie pozwala drobnoustrojom rozwijać się w miejscu aplikacji na skórze. Warto wiedzieć, że proces pocenia się jest naturalny i potrzebny, sprawia, że pozbywamy się z organizmu szkodliwych toksyn.

Mr Big o zapachu cyprysu i imbiru wprawia mężczyzn w dobry nastrój. Sprawia, że kobiety nie mogą się im oprzeć.

To idealny wybór dla mężczyzn z wrażliwą skórą i tych, którzy cenią naturalną pielęgnację.

Pojemność 50ml, aplikator: roll-on, cena 12,99zł