Modelowanie owalu twarzy z nowymi kremami NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Z upływem czasu skóra twarzy traci naturalne pokłady kolagenu, przez co staje się mniej napięta, traci swą objętość, a kontur twarzy rozmywa się. Jednak jak potwierdzają dowody naukowe, aktywność komórek skóry może być ponownie pobudzona. Z pomocą przychodzą dwa nowe przeciwzmarszczkowe kremy na dzień i na noc z kultowej linii NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER, która odpowiada na wszystkie potrzeby dojrzałej skóry. Nowość zawiera połączenie dwóch składników aktywujących komórki skóry: kwasu hialuronowego oraz opatentowanego przez NIVEA kompleksu BIOXILIFT

Młodo wyglądająca skóra jest odzwierciedleniem aktywności komórek w głębszych jej warstwach. Warto jednak pamiętać, że z wiekiem produkuje mniej kwasu hialuronowego i kolagenu – składników, które zapewniają efekt napiętej i gładkiej skóry. Naukowcy NIVEA od lat rozwijają produkty, które wyjątkowo skutecznie wspierają biologię skóry, dlatego do linii NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER wprowadzają dwa nowe przeciwzmarszczkowe kremy na dzień i na noc NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU, łącząc silnie nawilżający kwas hialuronowy i opatentowany przez NIVEA kompleks BIOXILIFT. Formuła BIOXILIFT, w 100% z naturalnego ekstraktu z anyżu, bogata w proteiny z aktywnymi molekułami – oligopeptydami – wspomaga odbudowę skóry dzięki produkcji własnego kolagenu. Efekt to długo utrzymująca się poprawa konturu twarzy.

Krem na dzień NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU, z systemem filtrów UVA/UVB (SPF 15), wypełnia zmarszczki i zwiększa objętość skóry na nowo definiując owal i kontur twarzy oraz zapewnia uczucie liftingu. Krem na noc NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU przyspiesza proces odnowy komórek, który w nocy jest jeszcze bardziej intensywny. Co ważne, jest delikatny nawet dla wrażliwej skóry, skutecznie o nią dbając, dzięki czemu rano skóra wygląda na wypoczętą i odmłodzoną.

W linii NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER dostępne są również kremy na dzień i na noc, krem pod oczy oraz 7-dniowa kuracja NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE. Ich formuła zawiera połączenie Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu, składników aktywujących komórki skóry, dzięki czemu pobudza skórę do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu, usprawnia proces odnowy komórek i przyspiesza naturalną regenerację skóry. Produkty z linii NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE zauważalnie i niemal natychmiastowo pobudzają odnowę komórek o 33% w zaledwie 24 godziny i zwiększają produkcję kolagenu, który stanowi nawet 80% skóry właściwej - o 24% w ciągu zaledwie 7 dni. Efekt to jędrna, napięta i młodziej wyglądająca skóra.

Zapytaj eksperta Dr n. med. Magdalena Łuczkowska dermatolog i ekspert NIVEA

Czym jest opatentowany przez NIVEA kompleks BIOXILIFT i jak oddziałuje na skórę?

BIOXILIFT to opatentowany przez NIVEA kompleks, który zawiera specjalne łańcuchy białkowe (oligopeptydy) pochodzące ze specjalnej odmiany anyżu.

Wieloletnie badania naukowców z Działu Badań i Rozwoju Beiersdorf, mające na celu odkrycie składników naturalnie aktywujących nasze komórki skóry, doprowadziły do ich pozyskania z anyżu. Po wnikliwych analizach okazało się, że roślina ta zawiera odpowiednie białka, które w wyraźny sposób, udowodniony w badaniach in vivo i in vitro, stymuluje komórki skóry do większej produkcji kolagenu i odnowy. Ze względu na duży rozmiar całej cząsteczki białka, nie byłaby możliwa jej penetracja do głębszych warstw skóry, stąd naukowcy R&D musieli poszukać najważniejszych jego fragmentów, tzw. oligopeptydów. Dzięki zaawansowanym technikom dzisiejszej biotechnologii udało się odnaleźć najbardziej cenne i efektywne łańcuchy, a następnie stworzyć taką formułę, która wyraźnie wpływa na aktywność komórek skóry.

Odkryj linię NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER stworzoną, by skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry

HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU KREM NA DZIEŃ Formuła kremu to połączenie składników aktywujących komórki skóry: Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu, dzięki czemu aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu, usprawnia proces odnowy komórek i przyspiesza naturalną regenerację skóry.

· Formuła z Kwasem hialuronowym i Bioxilift

· Aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu

· Wypełnia zmarszczki i zwiększa objętość skóry

· Zapewnia uczucie liftingu i na nowo definiuje owal twarzy

51,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

HYALURON CELLULAR FILLER MODELOWANIE OWALU KREM NA NOC Przeciwzmarszczkowy krem na noc aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kolagenu i kwasu hialuronowego oraz modeluje owal twarzy.

· Aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu

· Wypełnia zmarszczki i zwiększa objętość skóry

· Na nowo definiuje owal i kontur twarzy

· Zapewnia uczucie liftingu i napiętej skóry

51,99 zł / 50 ml

Rekomendowana cena detaliczna

HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE KREM NA DZIEŃ Formuła Nivea Hyaluron Cellular Filler Widoczne Ujędrnienie zawiera połączenie składników aktywujących komórki skóry: Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu.

· Wypełnia zmarszczki i widocznie poprawia jędrność skóry

· Przyspiesza proces odnowy komórek

· System filtrów UVA/UVB (SPF 15) pomaga chronić skórę przed fotostarzeniem, uszkodzeniem komórek i przebarwieniami wywołanymi przez promieniowanie UV

· Dzięki jedwabistej, rozpieszczającej teksturze, szybko się wchłania i delikatnie wtapia w skórę

51,99 zł / 50 ml Rekomendowana cena detaliczna

HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE KREM NA NOC Formuła Nivea Hyaluron Cellular Filler Widoczne Ujędrnienie zawiera połączenie składników aktywujących komórki skóry: Kwasu Hialuronowego i Boostera Kolagenu.

· Wypełnia zmarszczki i widocznie poprawia jędrność skóry

· Przyspiesza proces odnowy komórek

· Intensywnie nawilża wspomagając proces regeneracji skóry

· Sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka w dotyku

51,99 zł / 50 ml

Rekomendowana cena detaliczna

HYALURON CELLULAR FILLER WIDOCZNE UJĘDRNIENIE KREM POD OCZY Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy aktywujący komórki Hyaluron Cellular Filler. Poprawia elastyczność skóry i pobudza komórki do produkcji własnego kolagenu i kwasu hialuronowego.

· Wypełnia zmarszczki i drobne linie wokół oczu

· Poprawia jędrność skóry

· Przyspiesza proces odnowy komórek

· Intensywnie nawilża skórę wokół oczu

51,99 zł / 15 ml Rekomendowana cena detaliczna

7-DNIOWA SKONCENTROWANA KURACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA Kosmetyk doskonale sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju cery, skutecznie wygładza, napina i nawilża skórę.

· Skóra jest intensywnie wypełniona hialuronowym nawilżeniem

· Zmarszczki widocznie zredukowane

· Udowodniona poprawa jędrności skóry

· Zapewnia uczucie wygładzonej skóry

· Wspomaga działanie kremu na dzień

21,99 zł / 5 ml

Rekomendowana cena detaliczna