Oczyszczaj & złuszczaj z Rewitalizującym peelingiem do twarzy od AMVI Cosmetics

Nic tak pozytywnie nie wpływa na promienny wygląd skóry, jak złuszczanie naskórka. A do tego najlepiej wybrać peeling, który nie tylko skutecznie usunie zanieczyszczenia i odblokuje pory, ale także zwiększy wchłanianie substancji aktywnych przez skórę. Tak działa wielozadaniowy Rewitalizujący peeling do twarzy od AMVI Cosmetics.

Cykl życia skóry trwa miesiąc, a dokładnie 28 dni. Tyle czasu potrzeba jej - o ile cykl ten nie zostanie zaburzony - by w pełni się odnowić. Taka naturalna autoregeneracja może jednak czasami nie wystarczyć. Stres, zanieczyszczone powietrze, nagłe zmiany temperatury, nieprawidłowy demakijaż - wszystko to ma wpływ na to, czy skóra da radę sama wystarczająco się złuszczyć, a w konsekwencji odnowić. Dlatego warto jej pomóc i sięgnąć po produkt o działaniu oczyszczającym i peelingującym. Regularnie stosowany Rewitalizujący peeling do twarzy od AMVI Cosmetics pozwoli złuszczyć martwe komórki naskórka i pobudzić mikrokrążenie, aby skóra odzyskała utraconą gładkość i młodzieńczy blask.

Naturalna moc łupin orzecha włoskiego

Rewitalizujący peeling do twarzy AMVI Cosmetics został stworzony właśnie na bazie łupin z orzecha włoskiego. Wybór padł na ten rodzaj peelingujących drobinek, ponieważ skutecznie złuszczają one martwe komórki naskórka nie wywołując podrażnień. Odblokowane i oczyszczone pory umożliwiają zaś lepsze wchłanianie kosmetyków, czyniąc z peelingu idealny zabieg przygotowujący do następnych etapów pielęgnacji.

Aktywne działanie - oczyszczanie i złuszczanie

W Rewitalizującym peelingu do twarzy (do każdego rodzaju skóry z wyjątkiem cery trądzikowej) zawarto ponad 95% składników pochodzenia naturalnego, w tym:

• czerwoną algę koralową, która pobudza naskórek do odbudowy oraz wspiera równowagę lipidową skóry, sprawiając, że wydaje się elastyczna,

• zieloną glinkę dodatkowo odżywiającą, działającą ściągająco, odkażająco i oczyszczająco, a także zmniejszającą widoczność porów,

• węgiel aktywny usuwający zanieczyszczenia i szkodliwe dla skóry substancje oraz złuszczający martwe komórki naskórka,

• aloes o właściwościach nawilżających, regenerujących, kojących oraz łagodzących podrażnienia i zaczerwienienia.

1 produkt - 5 efektów!

Formuła Rewitalizującego peelingu do twarzy AMVI Cosmetics oparta została na skutecznych, ale delikatnych składnikach aktywnych. W efekcie stosowanie jednego produktu daje aż pięć korzystnych dla skóry efektów:

• oczyszczenie,

• złuszczenie martwych komórek naskórka,

• pobudzenie naskórka do odbudowy,

• zmniejszenie widoczności porów,

• nawilżenie.

Piękno ma wiele odsłon…

… i dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak’n’Roll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1 % z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi. Pielęgnujesz – Pomagasz. Po prostu!