HUEL wprowadza nowe smaki w linii Black Edition - Banan i Słony karmel

Linia Huel Black Edition jest kompletna pod względem odżywczym, ułatwiając spożycie wszystkich składników odżywczych oraz, niezbędnych witamin i minerałów w jednym posiłku. Każda porcja zawiera 40 g stuprocentowego roślinnego białka, zero sztucznych substancji słodzących, co czyni zdrowe odżywianie przystępnym cenowo.

Huel dodał dziś do swojej linii Black Edition dwa nowe pyszne smaki, oferując jeszcze większy wybór dla tych, którzy chcą ułatwić sobie zdrowe odżywianie.

Od teraz klienci mogą zdecydować się również na przyjemnie słodki i aksamitny smak Słonego karmelu lub delektować się świeżym i naturalnym smakiem Bananowym. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest utrata wagi, zwiększenie masy mięśniowej, czy po prostu wybór zdrowszego menu na bazie roślin, Huel sprawia, że odżywianie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Seria Huel Black Edition jest produkowana przy użyciu zrównoważonych składników, takich jak białko grochu, siemię lniane, białko brązowego ryżu, słonecznik i kokos, które zapewniają doskonały profil aminokwasowy i dobrą równowagę niezbędnych tłuszczów. Preparat zawiera pro- i prebiotyki, a kombucha i ekstrakt z zielonej herbaty dodano w celu uzyskania dodatkowych naturalnych substancji odżywczych.

Każde opakowanie zawiera 17 posiłków, których okres przydatności do spożycia wynosi 12 miesięcy. Używaj tyle, ile w danej chwili potrzebujesz i przyczyniaj się do minimalizacji odpadów żywieniowych.

Dwa nowe smaki uzupełniają obecny asortyment, w którego składzie jest już Wanilia, Czekolada, Kawa z karmelem oraz wersja Bez Smaku i słodzika. Wszystkie są dostępne na Huel.com w cenie zaledwie 6,26 złotych za posiłek.