Nowe naturalne, wegańskie i bezglutenowe balsamy do ust beBIO od trenerki Ewy Chodakowskiej

Naturalne nawilżenie, odżywcze i regenrujące działanie. Czego chcieć więcej? Witamin! Wszystko to znajdziecie w nowych balsamach do ust beBIO.

Naturalny regenerujący balsam do ust z masłem Shea beBIO zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Bogata kompozycja składników pielęgnują usta i chronią je przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: słońce, wiatr, mróz. Masła shea i kakaowe silnie regenerują, a wysoka zawartość witamin A i E ma wpływ na opóźnienie procesów starzenia się skóry. Odżywcze oleje awokado i arganowy chronią usta przed przesuszeniem, zmiękczają je, wygładzają i nawilżają. Oleje jojoba i macadamia regenerują skórę ust odbudowując warstwę lipidową naskórka, przeciwdziałają utracie wody, uelastyczniają, zmiękczają i odżywiają. Balsam do ust jest wegański. Badania dowodzą także, że pomadki beBIO są całkowicie pozbawione glutenu i nadają się dla osób z celiakią.

Pojemność 5g, cena 12, 99

Naturalny balsam do suchych ust z Mango beBIO zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Bogata kompozycja składników pielęgnuje usta i ochroni je przed czynnikami zewnętrznymi (słońce, wiatr, mróz). Odżywcze oleje, między innymi: awokado i arganowy chronią skórę ust przed przesuszeniem, zmiękczają ją, wygładzają i nawilżają. Oleje jojoba i macadamia regenerują odbudowując warstwę lipidową naskórka, przeciwdziałają utracie wody, uelastyczniają, zmiękczają i odżywiają. Masła mango i kakaowe mają działanie silnie regenerujące, a wysoka zawartość witamin A i E ma wpływ na opóźnienie procesów starzenia się skóry. Balsam do ust jest wegański. Badania dowodzą także, że pomadki beBIO są całkowicie pozbawione glutenu i nadają się dla osób z celiakią.

Pojemność 5g, cena 12, 99

Naturalny nawilżająco – odżywczy balsam do ust beBIO z Awokado zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Bogata kompozycja składników pielęgnuje usta i chroni je przed czynnikami zewnętrznymi (słońce, wiatr, mróz). Olej z avocado głęboko odżywia skórę ust, chroni przed przesuszeniem, wygładza. Olej arganowy ma działanie silnie nawilżające i regenerujące. Oleje jojoba i macadamia pielęgnują skórę ust odbudowując warstwę lipidową naskórka, przeciwdziałają utracie wody, uelastyczniają, zmiękczają i odżywiają. Masła Shea i kakaowe mają działanie regenerujące, a wysoka zawartość witamin A i E opóźnia procesów starzenia się skóry. Balsam do ust jest wegański. Badania dowodzą także, że pomadki beBIO są całkowicie pozbawione glutenu i nadają się dla osób z celiakią.

Pojemność 5g, cena 12, 99

Balsamy do ust beBIO dostępne w sklepie internetowym www.bebiocosmetiqs.pl