SÉRUM AFFINANT VISAGE SERUM MODELUJĄCE TWARZ

Delikatne serum o intensywnym działaniu ujędrniającym. Dzięki zawartości wyciągu z kakaowca i kofeiny doskonale eliminuje kumulację tłuszczu. Glaucyna przeciwdziała wiotczeniu skóry i pomaga w uzyskaniu jędrności. Poznaj serum EISENBERG.

SERUM MODELUJĄCE TWARZ EISENBERG PARIS

Serum modelujące twarz to lekkie żelowe serum, które błyskawicznie się wchłania i głęboko wnika. Aplikowane pod codzienną pielęgnację sprawi, że dzień po dniu Twoja skóra będzie bardziej sprężysta, na podbródku i szyi zmniejszą się oznaki jej wiotczenia, policzki odzyskają jędrność.

Skuteczność została potwierdzona testami klinicznymi* :

•    Po zaledwie 28 dniach stosowania eksperymentalne pomiary pokazują, że skóra 3 na 4 kobiet jest bardziej jędrna.

•    Nadzwyczajne efekty widać po 56 dniach regularnej aplikacji*:

    100% kobiet, które stosowały Serum Modelujące Twarz, stwierdziły zmniejszenie podwójnego podbródka.

   100% kobiet stosujących Serum oświadczyły, że rysy ich twarzy są bardziej wymodelowane.

Skutecznie współdziałające składniki efektywnie walczą ze wszystkimi przyczynami utraty jędrności i wiotczenia skóry twarzy.

ELIMINACJA MIEJSCOWEJ KUMULACJI TŁUSZCZU

WYCIĄG Z KAKAOWCA - Kakaowiec (Theobroma cacao) to wiecznie zielone drzewo, które rośnie w Ameryce Południowej. Ziarna kakaowca są bogate w kofeinę 

i teobrominę. Te dwie cząsteczki działają bezpośrednio na adipocyty, komórki odpowiedzialne za magazynowanie i syntezę lipidów, sprzyjając rozpadowi trójglicerydów kumulowanych 

w komórkach.

KOFEINA - Nadzwyczajny składnik wyszczuplający, wzmacnia działanie wyciągu 

z kakaowca i wspomaga eliminację tłuszczu.

EFEKTY

Zmniejszenie miejscowej kumulacji tłuszczu.

PRZECIWDZIAŁANIE WIOTCZENIU SKÓRY I ODZYSKANIE JĘDRNOŚCI

GLAUCYNA otrzymywana jest z siwca żółtego, rośliny o żółtych kwiatach, która osiąga 90 cm wysokości i porasta piaszczyste plaże, w tym wybrzeże Morza Śródziemnego. GLAUCYNA posiada wiele właściwości; z jednej strony zapobiega magazynowaniu lipidów, hamując przemianę preadipocytów w adipocyty, co przeciwdziała kumulacji tłuszczów. Z drugiej strony odwraca kod komórkowy i zamienia dojrzałe adipocyty tłuszczowe w komórki zdolne do syntezy i produkcji kolagenu.

EFEKTY

Powstawanie nowych adipocytów jest ograniczone, co zmniejsza magazynowanie tłuszczu. Synteza nowych włókien kolagenowych poprawia strukturę skóry i pomaga jej odzyskać jędrność i toniczność.

Sposób użycia: Stosować w zależności od potrzeb na twarz 

i szyję, aplikując serum od środka na zewnątrz według metody EISENBERG. Omijać kontur oczu.

Rada częstotliwości aplikacji Eisenberg - Minimalny okres aplikacji – 28 dni.

INTENSYWNA KURACJA MIEJSCOWA - aplikacja rano 

i wieczorem, aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

NASTĘPNIE STOSOWAĆ SYSTEMATYCZNIE - 1 raz dziennie naprzemiennie z innym serum z gamy produktów EISENBERG, za każdym razem przed codzienną pielęgnacją.

Zaleca się przynajmniej dwa lub trzy cykle kuracyjne w ciągu roku. Szczególnie w przypadku częstej utraty czy zwiększenia masy ciała lub anatomii sprzyjającej powstawaniu podwójnego podbródka bądź utracie jędrności.

FORMUŁA TRIO-MOLÉCULAIRE®

Została opracowana po wieloletnich badaniach i testach. Stanowi ona serce całej linii kosmetyków EISENBERG i zawiera 3 aktywne molekuły, które wspierają regenerację, stymulują i dotleniają skórę. W serum wygładzająco – nawilżającym występuje wysokie stężenie owej formuły. 

•    Enzymy – REGENERUJĄ

Enzymy o działaniu keratolicznym, biotechnologiczne molekuły, regenerujące skórę poprzez usunięcie korneocytów, które sprawiają, że skóra jest gruba, szara i zmęczona. Sprzyjają doskonałemu wchłanianiu przez skórę składników aktywnych i gwarantują lepszą strukturę płaszcza lipidowego.

•    Cytokiny – STYMULUJĄ

Cytokiny, molekuły będące kluczem do samoregulacji na poziomie komórkowym, są peptydowymi „posłańcami” niektórych komórek (białe krwinki, komórki układu immunologicznego). Oddziałują na receptory innych komórek, aby pobudzić wiele procesów życiowych, w tym regenerację komórek. Cytokiny zawarte w produktach EISENBERG są wyciągami pochodzącymi z mleka. To wyselekcjonowane polipeptydy (grupa aminokwasów) o uregulowanej i sprawdzalnej aktywności biologicznej.

•    Biostymuliny – DOTLENIAJĄ

Biostymuliny, wyciągi z młodych pędów buka, dotleniają komórki, są więc dla nich źródłem energii, i pobudzają syntezę kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu tonizują i ujędrniają.

Kosmetyki dostępne są w perfumeriach Sephora i na sephora.pl 

EISENBERG PARIS _SERUM MODELUJĄCE TWARZ - informacja prasowa.pdf