Ferie z YOPE - aktywności online dla dużych i małych

Zostawcie za sobą 2020 rok i w 2021 zadbajcie o relacje, nie tylko te z najbliższymi, ale również ze sobą. W nowym roku postawcie na ukochanie i troskę o samych siebie - spokojnie, krok po kroku i bez zbędnego spinania się twardymi noworocznymi postanowieniami. Niech początek roku, spędzony w domach, stanie się wyjątkowym czasem dla każdego z Was.

Ferie z YOPE trwają cały styczeń i wypełnione są rozpieszczającymi ciało i umysł aktywnościami, dostępnymi online. Oto kalendarz wydarzeń, w których możecie uczestniczyć razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

· 6 stycznia – MEDYTACJA z Vijaya Kumarem - hinduskim nauczycielem, czyli powrót do korzeni bliskości do siebie, emocji i relacji. Spróbujcie się wyciszyć, znaleźć w sobie spokój i chwilę oddechu. Na dobry początek 2021!

· 8 stycznia – EKSPERYMENTY Z DZIEĆMI – niech Wasze domy zamienią się w laboratoria chemiczne! Ewelina z Mammy lab (https://www.instagram.com/mammy_lab/) jest z wykształcenia chemiczką i na swoim blogu popularyzuje naukę w przystępny dla dzieciaków sposób. W trakcie zajęć pokaże jak w prosty i kreatywny sposób bawić się tym, co już mamy pod ręką, a wspólnie zrobiony slime ujawni tajemnice tej fascynującej dla dzieciaków materii!

· 11 stycznia – ODZYSKAJ PRZESTRZEŃ Z ARCHITEKT PORZĄDKU – mało czynności daje taką satysfakcję i porządek w głowie jak… uporządkowanie przestrzeni wokół siebie! Dlatego oddajcie się w profesjonalne ręce Architekt Porządku, która stworzyła specjalną domową grę Wszystko w porządku – dzięki niej z łatwością opanujecie chaos i wciągniecie do sprzątania dzieci! (www.architektporzadku.pl)

· 15 stycznia - WARSZTATY TIE DYE Z AgaBrwi – jak już ogarniecie szafę, to na pewno znajdziecie jakieś ubrania, które aż się proszą o drugie życie. Z pomocą przyjdzie Aga Brwi (www.agabrwi.pl), projektantka tkanin, która pokaże, jak barwić koszulki metodą tie dye i ozdobić je przy pomocy szablonów.

· 22 stycznia - GAGA DANCE (linkowanie do www.gagapeople.com) – czyli zupełnie niezwykła metoda na wyrażenie siebie poprzez ruch. To świetny sposób na poznanie swojego ciała, wzmocnienie go, a przede wszystkim na uwolnienie endorfin. Wszystko poprzez instynktowne, dowolne ruchy taneczne. Poprowadzi Was przez nie tancerka, nauczycielka GAGA dance, Gosia Mielech (linkowanie do www.gosiamielech.com)

· 29 stycznia - PROSTA KUCHNIA - jak ugotować coś z niczego? Czyli triki na proste przygotowanie pysznych sezonowych dań – 5 składników dobrej jakości, noże, garnki i… do dzieła!

Wszystkie warsztaty będą pojawiać się na IGTV @YOPE_soap – zaglądajcie i korzystajcie do woli! Na które zimowe rozpieszczanie z YOPE się skusicie?