Kosmetyczne nowości na Sephora.pl

Z nowym rokiem w Sephora zagościły pierwsze nowości! Wszystkie produkty dostępne są na Sephora.pl. W tradycyjnej sieci sprzedaży nowości te dostępne będą wraz z ponownym otwarciem perfumerii w galeriach handlowych.

SEPHORA COLLECTION Pocket Palette - Minipaleta Cieni Do Powiek

Kolekcja mini palet cieni do powiek zapewniająca niekończącą się zabawę od SEPHORA COLLECTION! Wybierz paletę barw odpowiednią dla siebie spośród odcieni niebieskiego, śliwkowego, ciepłego brązu i chłodnego brązu. W skład każdej z palety wchodzi 6 cieni do powiek.

Cena: 55 zł

OLEHENRIKSEN Lemonade Smoothing Scrub - Peeling do twarzy

Odświeżający i złuszczający peeling, który natychmiastowo wygładza skórę oraz zmniejsza widoczność porów. Zawiera kwasy AHA, ekstrakt ze skórki cytryny oraz cukier. Ten odświeżający peeling o podwójnym działaniu złuszcza chemicznie i mechanicznie. Silne działanie kwasów AHA pomaga oczyścić i usunąć martwy naskórek, a puder ze skórki cytryny i peeling cukrowy delikatnie usuwają szorstkość cery. Dodatkowo bazylia i rumianek pomagają uspokoić i ukoić skórę.

Nałożyć na wilgotną skórę i delikatnie wmasować. Pozostaw do 2 minut przed spłukaniem lub spłucz od razu. Stosować 2-3 razy w tygodniu.

Cena: 135 zł / 90 g