Najmodniejszy make up Glow

Makijaż Glow znaczy światło, to po prostu makijaż rozświetlający. Podpowiemy ci, jak wykonać makijaż Glow krok po kroku oraz jak bardzo ważne jest użycie odpowiednich kosmetyków, by wyglądać zdrowo, młodo, świeżo, ale również, jak uważać, aby nie przesadzić z błyskiem.

Do wykonania makijażu Glow można użyć kosmetyków o przeróżnej konsystencji. Może to być puder - wówczas najlepiej wybierać produkt , nadający skórze efekt tafli.

Bardzo ważna rzeczą jest to, aby trzymać się jednej tonacji kolorystycznej. Rozświetlacze mogą być o bardziej złotym (ciepłym) lub bardziej srebrnym (zimnym) odcieniu. Jeżeli masz rozświetlacz w złotej tonacji, to wszystkie miejsca, które planujesz rozświetlić, powinny być pokryte kosmetykiem ze złotą (ciepłą) poświatą.

Makijaż Glow wykonuje się tak samo jak każdy inny makijaż dzienny czy wieczorowy. Wystarczy część produktów do robienia makijażu wymienić na bardziej ich błyszczące kolory i warianty. Mowa tu przede wszystkim o postawieniu na rozświetlasz zamiast bronzera, a na powiekę zaaplikować lśniący lub brokatowy cień w miejsce matowego oraz rozświetlającej - zamiast wygładzającej - bazie pod makijaż.

W przypadku makijażu glow najistotniejszy jest UMIAR. Nie można przesadzić z ilością świecących drobinek, bo twarz - zamiast promiennej i wypoczętej - będzie wyglądać na nieświeżą. Warto pamiętać, by matowe pozostawić miejsca na twarzy, które najszybciej zaczynają błyszczeć. Mowa tutaj przede wszystkim o środku czoła, czubku nosa, brodzie i miejscu pomiędzy ustami a nosem.

MAKIJAŻ GLOW KROK PO KROKU

Aby wykonać makijaż glow wykonaj wszystkie (lub prawie wszystkie - patrzy krok trzeci) poniżej opisane kroki:

  1. Na umytą, osuszoną twarz nałóż krem nawilżający na dzień np. Z serii Age Well.
  2. Użyj swojego ulubionego podkładu tu polecam podkłady CC Arbonne.
  3. Zastosuj puder transparentny z drobinkami odbijającymi światło.
  4. Na kości policzkowe i przestrzeń nad brwiami nałóż rozświetlacz najlepiej w sztyfcie. Tego samego kosmetyku możesz również użyć - w niewielkiej ilości - na nos oraz łuk Kupidyna (czyli na wcięcie na linii górnej wargi).
  5. Pomaluj brwi swoim ulubionym kosmetykiem koniecznie użyj żelu do brwi.
  6. Na całą, górną powiekę nałóż rozświetlający lub brokatowy cień Rozświetlającego cienia użyj również w wewnętrznych kącikach oczu.
  7. Starannie wytuszuj rzęsy maskarą.
  8. Na koniec pomaluj usta matową pomadką w kolorze czerwieni lub błyszczykiem w kolorze nude jeśli lubisz naturalny efekt ust (polecamy kolor do Jaśmin Arbonne). Teraz wyglądasz olśniewająco!