Miejska przygoda na wyciągnięcie ręki

Kochasz poznawać niezwykłe miejsca, odkrywać nowe smaki, wkręcić się w atmosferę miasta? A może znasz kogoś, kto tak jak Ty lubi zabawić się w miejskiego odkrywcę? Super Prezenty wychodzą Ci naprzeciw, oferując Miejski Zestaw Podarunkowy, który otworzy niemal każde drzwi w Warszawie.

Miejski Zestaw Podarunkowy, to coś więcej niż prezent. To gwarancja niezapomnianych odkryć, wyjątkowych chwil i wspaniałych wrażeń, które możesz podarować najbliższym. Bez względu na to, czy będzie to romantyczna kolacja, popołudnie w SPA, czy wieczorny spektakl - zestaw „Odkryj Warszawę” pozwoli Ci spełnić te przyjemności w około 200. miejscach na terenie całego miasta. Spokojnie, nie musisz spieszyć się ze swoimi planami, ponieważ na realizację masz aż 12 miesięcy od daty zakupu. Cena? To zależy od Ciebie – wartość Zestawu zaczyna się już od 45 zł, ale możesz go doładować dowolną sumą, aż do 670 zł.

A może chodzi Ci po głowie coś zupełnie innego? W ofercie Super Prezentów każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie warto zajrzeć do zakładki „prezenty miesiąca”, gdzie czekają bardzo oryginalne i różnorodne oferty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dla eco-conscious fanów motoryzacji polecamy przejęcie sterów nad nowoczesną Teslą S, zmęczeni pracą na pewno docenią odprężający zabieg o zachęcającej nazwie „Czekoladowy Rytuał SPA”, a spragnieni niesamowitej przygody będą mieli okazję podziwiać widoki z niedostępnej dla większości perspektywy, decydując się na lot balonem. Warto pamiętać, że lista „prezentów miesiąca” cyklicznie się zmienia, dlatego, aby nie przegapić najnowszych ofert, wszystkich łowców promocji zachęcamy do regularnych wizyt na stronie https://www.superprezenty.pl oraz śledzenia social mediów Super Prezentów.