DZIEŃ BABCI I DZIADKA - POMYSŁY NA UPOMINKI OD LIDL POLSKA

Już 21 i 22 stycznia będziemy mieli okazję do celebrowania dwóch wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka! To idealna okazja do tego, by podziękować im za ich troskę i opiekę. Lidl przygotował specjalną ofertę, w której znajdziemy m.in. słodkości, piękne kwiaty, a także zabawne akcesoria, które z pewnością ucieszą naszych bliskich. Oferta dostępna będzie od poniedziałku, 18 stycznia do wyczerpania zapasów.

Dziadkowie odgrywają istotną rolę w naszym życiu. Opiekują się nami, rozpieszczają, są także ostoją wiedzy i doświadczenia. Wielkimi krokami zbliża się ich święto – Dzień Babci i Dzień Dziadka, które przypadają 21 i 22 stycznia. Szczególnie w te dni możemy poświęcić im swój czas i podziękować za wszystkie cenne, wspólnie spędzone chwile. Już od poniedziałku, 18 stycznia, w sklepach Lidla Polska pojawi się specjalna oferta z propozycjami upominków, a w niej m.in. słodycze, kwiaty oraz zabawne akcesoria.

Słodka chwila

Tradycyjnie w dniu ich święta możemy podarować naszym dziadkom odrobinę słodyczy w postaci czekoladek czy pralin. W najnowszej ofercie Lidla pojawi się wiele łakoci w supercenach, m.in. Praliny Cherry Liqueur, wiśnie w czekoladzie (4,99 zł/ 165 g/ 1 szt.*cena za 1 szt. przy zakupie 2 szt.), E. Wedel, czekolada mleczna (8,99 zł/ 220 g/ 1 szt.) czy czekoladki Mieszko Twój Sekret (8,99 zł/ 139 g/ 1 szt.) ze specjalnym opakowaniem na Dzień Babci i Dzień Dziadka. W sklepach Lidl znajdziemy również specjalną edycję polskich miodów dedykowanych właśnie naszym kochanym seniorom, m.in. Mazurskie Miody, zestaw polskich miodów (19,99 zł/ 2 x 250 g/ 1 opak.).

Niech miłość do dziadków zakwitnie!

Kolejnym pomysłem na prezent mogą być kolorowe kwiaty doniczkowe. Nie tylko będą pięknie wyglądać, ale również staną się miłą pamiątką od wnuków. W ofercie Lidla znajdziemy wiele rodzajów domowych roślin, a wszystkie storczyki są objęte promocją -25% z aplikacją Lidl Plus. Możemy wybrać np. polskiego storczyka dwupędowego Multiflora (39,99 zł 29,99 zł/ 1 szt.) dostępnego w różnych kolorach czy Kalanchoe w ozdobnej torebce (9,99 zł/ 1 szt.). Pięknie prezentuje się także Frizea czy Guzmania (19,99 zł/ 1 szt.).

Zabawne dodatki

Uśmiech naszych dziadków jest jak balsam na serce, dlatego warto do życzeń dołączyć również zabawny upominek. W Lidlu, w kąciku kosmetycznym, znajdziemy m.in. fikuśne skarpetki z napisami „nie ma jak u babci”, „super dziadek” i nie tylko – skarpetki dla babci lub dla dziadka (OTO, 6,99 zł/ 1 para).

Specjalna oferta z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka dostępna będzie od poniedziałku, 18 stycznia do wyczerpania zapasów w sklepach Lidl Polska. Kupony zniżkowe -25% na kwiaty doniczkowe będą dostępne w aplikacji Lidl Plus do czwartku, 22 stycznia.