"CUDOWNE DRZEWO" - MORINGA OLEJODAJNA

Pochodząca z Indii moringa nazywana jest także "cudownym drzewem". Rośnie do 10 metrów wysokości, a wykorzystywane są wszystkie jego części: kora, korzenie, nasiona, owoce, liście i kwiaty. Wyciąg z nasion moringi olejodajnej to peptyd o działaniu oczyszczającym i chroniącym przed zanieczyszczeniami środowiska. Jest niezwykle doceniany za swoje nadzwyczajne właściwości dla zdrowia i skóry. Jako naturalny składnik aktywny posiada podwójne działanie: głęboko oczyszcza i chroni przed zanieczyszczonym środowiskiem. Dzięki niemu skóra odzyskuje blask i zdrowy wygląd.

Aby walczyć ze szkodliwymi czynnikami życia codziennego, jak stres, zmęczenie, zanieczyszczenie środowiska w mieście, niezrównoważony tryb życia, badania EISENBERG PARIS połączyły innowacyjność high-tech ze 100% naturalnymi i nadzwyczaj skutecznymi składnikami aktywnymi, jednym z nich jest właśnie moringa olejodajna.

Linia START EISENBERG PARIS dedykowana jest tym, którzy chcieliby odetchnąć i skutecznie odciążyć swoją skórę, pozbywając się z niej toksyn. Formuły kosmetyków zapewniają działanie ochronne, antyoksydacyjne i zabezpieczające przed zanieczyszczonym środowiskiem, szanując jednocześnie skórę: są testowane dermatologicznie, nie zawierają olejów mineralnych, ftalanów, parabenów i barwników.

Linia START – dwuetapowa pielęgnacja: oczyszczanie i nawilżanie.

Oczyszczenie – START CLEAN

Prostota i skuteczność w ukierunkowanych produktach, aby doskonale oczyścić skórę. Walczy z agresją środowiska miejskiego dzień po dniu. Szybko i delikatnie usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż. Zwęża pory, koryguje niedoskonałości, usuwa krosty oraz przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

EAU MICELLAIRE PURE CZYSTA WODA MICELARNA Cena: 129 zł Pojemność: 100 ml

Skutecznie usuwa wszelkie ślady maskary, nawet wodoodpornej. Zawiera wyjątkowy składnik, który chroni warstwę hydrolipidową i utrzymuje nawilżenie, by cera była gładka, miękka i czysta. EAU MICELLAIRE PURE jest równie delikatna, co skuteczna i odpowiada każdemu rodzajowi skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej.

LEKKA PIANKA DO TWARZY Cena: 139 zł Pojemność: 100 ml

Lekka pianka, która delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę z problemami, jednocześnie nie zaburzając jej równowagi. Nie wysusza.

OCZYSZCZAJĄCA MASECZKA PRZYWRACAJĄCA RÓWNOWAGĘ Cena: 179 zł Pojemność: 50 ml

Komfortowa maseczka wzbogacona naturalnymi składnikami aktywnymi połączonymi ze składnikiem o właściwościach przeciwzapalnych, wchłania nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Łagodnie oczyszcza, nie przesuszając i wyraźnie zwęża pory. Skóra jest zmatowiona i wygładzona, cera rozświetlona!

SOS KROSTY Cena: 129 zł Pojemność: 20 ml

Świeży żel łączący właściwości antybakteryjne wyciągu z kory wierzby czarnej z działaniem oczyszczającym i immunostymulującym wyciągu z mikroalg. Szybka kuracja na krosty, czysta skóra.