NOWOŚĆ! TRIXERA NUTRITION KREM POD PRYSZNIC

Pora mycia dla rodziców z małymi dziećmi wiąże się zwykle z długimi negocjacjami. Maluchy szybko się nudzą, szczególnie wieczorem po długim dniu są zmęczone i rozdrażnione, a mycie się i smarowanie balsamem to ostatnie, czego sobie życzą. Trixera Nutrition Krem Pod Prysznic to rozwiązanie 2 w 1, które łączy w sobie oczyszczającą moc żelu pod prysznic z nawilżającym działaniem balsamu do ciała. Skutecznie skraca długość czasu spędzonego w łazience, oszczędzając rodzicom dodatkowych zmartwień. Ponadto, ze względu na dopasowanie składników Trixera Nutrition Krem Pod Prysznic do potrzeb wyjątkowo wrażliwej skóry, jest doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny. Wysoka zawartość odżywczych emolientów, zapewnia uczucie wygładzenia i eliminuje efekt ściągnięcia, zaraz po wyjściu spod prysznica.

Kompleksowe rozwiązanie w pielęgnacji, łączące odżywienie z oczyszczeniem w tym samym czasie! Trixera Nutrition Eau Thermale Avène to kombinacja nawilżającego kremu z płynem pod prysznic, która natychmiast nawilża i łagodzi skórę, pozostawiając ją gładką i wzmocnioną do 24 godzin po myciu. Niezależnie od tego, czy problemem jest sucha skóra twarzy, nóg, czy u niemowlaka powyżej pierwszego miesiąca życia – sprawdzi się dla całej rodziny.

TRIXERA NUTRITION KREM POD PRYSZNIC

Eau Thermale Avène Trixera Nutrition to bogaty krem pod prysznic, który zawiera aż 3 razy więcej emolientów1. Wykazuje udowodnione działanie odżywcze i nawilżające, dzięki sprawdzonym składnikom aktywnym, nawet bardzo sucha skóra ma szansę na regenerację:

Sélectiose - opatentowany składnik aktywny umożliwia odtwarzanie bariery skórnej; reaktywuje syntezę białek i lipidów, pomaga wzmocnić spójność i odporność komórkową.

Woda Termalna Avène – łagodzi i koi skórę, dzięki właściwościom przeciwzapalnym i zapobiegającym podrażnieniom

Gliceryna, olej ze słodkich migdałów, oleinian glicerylu – uzupełniają lipidy w barierze skórno- naskórkowej, zapewniają właściwe nawilżenie skóry.

Składniki kremu pod prysznic zostały dostosowane do wymagań bardzo wrażliwej skóry są więc odpowiednie dla całej rodziny, nie wyłączając jej najmłodszych członków - również niemowląt powyżej pierwszego miesiąca życia. Otulająca i biodegradowalna* formuła wykazuje także doskonałą tolerancje skóry, oczu, ginekologiczną oraz pediatryczną. Nie zawiera ona mydła dlatego jest łagodna zarówno dla skóry jak i środowiska Skóra wokół oczu to wyjątkowo delikatny fragment naszej twarzy, należy więc postępować z nią w odpowiedni sposób, przy użyciu dobrze dobranych kosmetyków.

Dodatkowo zapewnia wyjątkową przyjemność stosowania, dzięki delikatnej, kremowej konsystencji i ponadczasowym nutom zapachowym.

Wyniki badań klinicznych potwierdzają:

30% nawilżenie skóry natychmiast po użyciu2

24 godzinne nawilżenie3

96,8% konsumentów natychmiast po użyciu ma uczucie wygładzenia i eliminację efektu ściągnięcia.4

1 4.5% w porównaniu z klasycznym produktem oczyszczającym (między 2 a 5%) 2 Badania kliniczne. Ocena skóry suchej przy jednej lub dwóch aplikacjach dziennie - 31 osób. 3 Ocena wskaźnika nawadniania - 20 badanych. 4 Badania kliniczne. % satysfakcji wśród 31 badanych *Zgodnie z testem OECD301B