SUPER SERUM! Wypróbuj nowość o Nuxe

Super Serum to produkt stworzony w wyniku połączenia ekspertyzy marki NUXE w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej oraz olejków. To właśnie olejki i pielęgnacja przeciwstarzeniowa wyniosły nas na pozycję lidera we Francji i na świecie. Super Serum jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w kluczowych dla nas segmentach. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy najnowocześniejszą zieloną technologię: tysiące mikrokapsułek z olejami roślinnymi zawieszonych zostało w serum na bazie naturalnego kwasu hialuronowego. Super Serum [10] to niezwykły i uniwersalny koncentrat przeciwstarzeniowy, który oferuje najwyższą jakość, wydajność oraz przyjemność aplikacji dla każdego typu skóry w każdym wieku: Skóra funkcjonuje jak o lat młodsza.

Super Serum [10] jest pierwszym produktem marki NUXE stworzonym przy wykorzystaniu rewolucyjnej, „zielonej technologii”, jest to w 100% naturalny proces, dzięki któremu wyeliminowaliśmy potrzebę stosowania silikonu. Tysiące mikrokapsułek z olejami roślinnymi zawieszonych zostało w serum na bazie naturalnego kwasu hialuronowego. Takie połączenie gwarantuje uzyskanie maksymalnej skuteczności działania.

Formuła oparta na starannie wyselekcjonowanych składnikach naturalnego pochodzenia wnika w głąb skóry, działając skutecznie w głębokich jej warstwach. Super Serum [10] po połączeniu ze skórą zapewnia wyjątkowe doznania sensoryczne: lekka konsystencja o delikatnym i świeżym zapachu wtapia się w skórę.

100%(1) KOBIET, KTÓRE SPRÓBOWAŁY SUPER SERUM [10] POKOCHAŁO JEGO WYJĄTKOWO PRZYJEMNĄ FORMUŁĘ!

WYJĄTKOWE DOZNANIA OLFAKTORYCZNE

Precyzyjnie zamknięty w sercu mikrokapsułek zapach lekko wyczuwalny w pierwszej chwili zyskuje na intensywności w kontakcie ze skórą. Nuty głowy odczuwalne na początku to zielone liście galbanowca i mięty; następnie uwalniane są nuty serca: limonka, róża i fiołek. Bazę otulającą skórę stanowi sok roślinny i piżmo.

Orzeźwiający, delikatny i zielony zapach.

SUPER DZIAŁANIE POTWIERDZONE W BADANIU IN VITRO PRZEPROWADZONYM NA TRÓJWYMIAROWYCH MODELACH MIKROSKÓRY(1)

Super Serum [10] stymuluje skórę w taki sposób, by pobudzić jej naturalne mechanizmy odnowy komórkowej i regeneracji. Efektywność kuracji  z zastosowaniem produktu została zbadana przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii 3D. Dzięki badaniom przeprowadzonym na trójwymiarowych modelach mikroskóry możliwe było dokładne odwzorowanie sposobu, w jaki zachowuje się skóra. Porównane zostały komórki niepoddane kuracji, z komórkami o 10 lat starszymi (poddanymi kuracji w późniejszej fazie badań). Okazało się, że starsze komórki pod wpływem działania Super Serum [10] funkcjonują jak te 10 lat młodsze.

(1) Modele mikro skory 3D w wieku 40 i 50 lat (2) Test In vitro.

SKÓRA FUNKCJONUJE JAK O [10] LAT MŁODSZA*

EFEKT ODMIENIONEJ SKÓRY WIDOCZNY JUŻ PO ZASTOSOWANIU PIERWSZEJ KROPLI:

WYGŁADZONA

WYPEŁNIONA

ROZPROMIENIONA

PO 4 TYGODNIACH SPEKTAKULARNE DZIAŁANIE PRZECIWSTARZENIOWE WIDOCZNE NA SKÓRZE, SUPER SKUTECZNOŚĆ JEŚLI CHODZI O:

REDUKCJĘ ZMARSZCZEK

UJĘDRNIENIE

ROZJAŚNIENIE PRZEBARWIEŃ

Test użycia - 31 kobiet - (1) % satysfakcji kobiet po 28 dniach stosowania

NATURALNY, WEGAŃSKI SKŁAD

Delikatna, wegańska formuła(1), oparta w 95% na starannie wyselekcjonowanych składnikach naturalnego pochodzenia.

95% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO

Naturalny kwas hialuronowy

Uzyskany w procesie fermentacji roślin, stymulujący głębokie warstwy skóry do procesu odmładzania(2).

Frakcjonowane oleje roślinne

Skomponowane przy użyciu naturalnych mechanizmów, dzięki technologii pozwalającej na wykluczenie z formuły silikonów.

Opatentowany kompleks roślinny z komórkami macierzystymi szarotki alpejskiej

Namnażające się w naturalny sposób komórki szalotki alpejskiej mają silne zdolności przeciwstarzeniowe.

Woda i nawilżające składniki aktywne

5% SKŁADNIKÓW SYNTENTYCZNYCH:

Witamina B3 – redukcja przebarwień

Zapach

Składniki stabilizujące formułę 

(1) Nie zawiera składników ani pochodnych odzwierzęcych. (2) Badanie in vitro na fibroblastach.

INNOWACJA DOSTĘPNA NA RYNKU OD 2021 ROKU

PREMIUM

Szklana buteleczka odsłaniająca złoto w postaci widocznych mikrokapsułek oleju, opatrzona złotą zakrętką z logo marki NUXE, posiada szklaną pipetę do odmierzania idealnej porcji serum.

OPAKOWANIE PRZEZNACZONE DO RECYKLINGU

Zarówno butelka, jak i opakowanie zewnętrzne, zostały wykonane z materiałów nadających się w 100% do recyklingu. Papier wykorzystany do opakowania zewnętrznego posiada certyfikat FSC, który pozwala pozyskać drewno, nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów. Pipetę należy utylizować razem z odpadami mieszanymi.