Walentynki - miłość nie tylko ludzi, ale też do świata

Droga Walentynko, W Dniu Świętego Walentego chcemy przypomnieć Ci o potrzebie kochania siebie, otaczającego świata oraz piękna. Czy można wszystkie te trzy rzeczy robić na raz? Oczywiście! Z linią ekskluzywnych kosmetyków Arbonne Age Well to bardzo proste do osiągnięcia.

Kochaj siebie. Zgodnie z hasłem kolekcji Age Well „Live Well Age Well”, aby czuć się szczęśliwie i cieszyć się pięknym wyglądem w każdym wieku, trzeba rozpieszczać swoją skórę kosmetykami najwyższej jakości o składnikach pochodzenia roślinnego, zdrowo się odżywiać, nauczyć dobrze radzić ze stresem i dbać o regularny kontakt z przyrodą. To wszystko razem sprawi, że mimo upływu lat, będziemy kochały siebie i czuły się spełnione.

Kochaj świat. Kupując produkty codziennego użytku, wybieraj te, które są przyjazne naszemu środowisku. Czy wiesz, że dzięki temu, że kosmetyki z kolekcji Arbonne Age Well mają szklane opakowania (nadające się do recyklingu lub do wielokrotnego użytku) wspólnie ograniczamy produkcję ponad 56 ton plastiku! Ponadto dzięki globalnemu program recyklingowemu ArbonneCycle™ możesz odesłać do recyklingu wszystkie elementy opakowań kosmetyków Arbonne, które nie nadają się do ponownego przetworzenia w ramach lokalnej gospodarki odpadami i normalnie trafiłby po prostu na wysypiska.

Kochaj piękno. Arbonne od 42 lat promuje roślinne, czyste piękno w kosmetykach. Nie inaczej jest w linii Arbonne Age Well, która stworzona została w oparciu o 3 innowacyjne składniki pochodzenia roślinnego: bakuchiol (roślinny odpowiednik retinolu), stabilizowaną witaminę C oraz wyciąg z roślinnych komórek macierzystych. Te trzy składniki razem sprawiają, że skóra w każdym wieku będzie prezentować się po prostu pięknie!