NAJLEPSI EKSPERCI W BRANŻY BEAUTY, WYJĄTKOWE KOBIECE OSOBOWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU! STARTUJE CYKL LIVE-CZATÓW L'ORÉAL PARIS BEAUTY ROOM

Piosenkarki, aktorki, osobowości telewizyjne oraz. najnowsze trendy przeplatające się z edukacyjnymi treściami, a w roli prowadzących eksperci z branży beauty - to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w ramach nowego cyklu L'ORÉAL PARIS BEAUTY ROOM. Comiesięczne e-spotkania poprowadzą Dr Ivana Stanković - dermatolożka, właścicielka kliniki Dermea, Aga Wilk - Make Up Artist L'Oréal Paris oraz Paweł Zięba - Hair Expert L'Oréal Paris, a odbywać się one na profilach naszych gości na Facebooku oraz Instagramie. Specjalny dress code nie będzie wymagany, wystarczy kubek ciepłej herbaty i coś do pisania, bo ilość i jakość wiedzy, którą chcemy Wam przekazać jest ogromna. Zaczynamy!

Zapraszając Was do L’ORÉAL PARIS BEAUTY ROOM chcemy odkryć przed Wami tajemnice naszego świata. Poznacie bliżej ambasadorki Beauty Squadu, które w rozmowach z Agą Wilk - Make Up Artist L’Oréal Paris, zdradzą Wam swoje tajne, makijażowe triki. Dr Ivana Stanković podzieli się sekretnymi przepisami na zdrową i zadbaną skórę w każdy wieku, a Hair Expert L’Oréal Paris Paweł Zięba przeprowadzi Was przez zasady domowej pielęgnacji i farbowania włosów, aby zawsze wyglądały jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Porozmawiamy o nowościach i przypomnimy o bestsellerach, a na koniec każdego ze spotkań dostarczymy Wam tę wiedzę w pigułce, w postaci notatek, linków oraz zdjęć, do których zawsze będziecie mogli wrócić.

TERAZ JUŻ WIECIE, DLACZEGO NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ?

Cykl L’ORÉAL PARIS BEAUTY ROOM rozpoczniemy już na początku marca spotkaniami z kategorii Hair Color&Care, Skin Care oraz specjalnym wydaniem makijażowym, podczas którego… uniesiemy się ponad chmurami ??