Prosta receptura i świetna wydajność. Nowe pianki do higieny intymnej

Pianki do higieny intymnej SOLVERX powstały po wnikliwej analizie składów produktów dostępnych na rynku. Prosta receptura bazująca na wyselekcjonowanych kwasach oraz olejach roślinnych, została przetestowana dermatologicznie. Dodatkowo: świetna wydajność, profesjonalny wygląd, komfortowa butelka z pompką ułatwiająca dozowanie oraz kartonik, który daje Ci pewność zachowania maksymalnego bezpieczeństwa.

Marka Solverx wprowadziła na rynek 3 rodzaje Pianek do HIGIENY INTYMNIEJ:

  • Pianka do higieny intymnej Dla Kobiet, Dla Dziewczynek
  • Pianka do higieny intymnej Dla Dziewczynek
  • Pianka do higieny intymnej Do skóry Atopowej.

1. Pianka do higieny intymnej dla dziewczynek (od 3 r. ż.)

Produkt do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej dla dziewczynek. Stworzony na bazie bardzo delikatnych składników myjących pozyskanych z kokosa. Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę, chroniąc przed infekcjami. Pantenol oraz alantoina wspomagają regenerację podrażnionego i zaczerwienionego naskórka, przywracając skórze komfort. Specjalnie wyselekcjonowane składniki roślinne (z lukrecji, krwawnika i wiesiołka) dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zapobiegają wysuszeniu śluzówki, skutecznie koją podrażnienia, zmniejszając uczucie świądu i pieczenia.

2. Pianka do higieny intymnej dla kobiet

Delikatna pianka do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych. Bazuje na naturalnych składnikach myjących z kokosa, które łagodnie myją i regenerują najwrażliwsze części kobiecego ciała, przywracają równowagę pH skóry. Unikalny skład żelu wykorzystuje cenne właściwości kwasów mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę, zapobiegając infekcjom i stanom zapalnym. Pantenol oraz alantoina wspomagają regenerację podrażnionego i zaczerwienionego naskórka, przywracając skórze komfort. Dodatkowo betaina, ekstrakty roślinne (z lukrecji, krwawnika i wiesiołka) dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zapobiegają wysuszeniu śluzówki, skutecznie koją podrażnienia śluzówki, zmniejszając uczucie świądu i pieczenia. Produkt zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

3. Pianka do higieny intymnej dla skóry atopowej

Delikatna pianka do codziennej higieny i pielęgnacji okolic intymnych dedykowany dla kobiet i dziewczynek z problemem skóry atopowej. Bazuje na naturalnych składnikach myjących z kokosa, które łagodnie myją i regenerują najwrażliwsze części ciała, przywracają równowagę pH skóry. Unikalny skład żelu wykorzystuje cenne właściwości kwasów glicyryzynowego, mlekowego i laktobionowego, które łagodzą podrażnienia, nawilżają skórę oraz wzmacniają jej naturalną mikroflorę. Ich działanie potęgują 3 oleje: z czarnuszki, jojoba i lniany, które wspomagają regenerację i odbudowę naskórka, dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zmniejszając tym samym uczucie świądu i pieczenia. Produkt zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

To co wyróżnia pianki marki SOLVERX od konkurencyjnych to:

- łatwość spłukiwane pianki;

- ultra delikatne, naturalne składniki myjące z kokosa, które nie zaburzają fizjologicznego pH okolic intymnych oraz nie podrażniają skóry i zostawiają ją nawilżoną i odżywioną (bez SLS!)

- Certyfikat ISO 22716.

- Pianka dla dziewczynek jest bezzapachowa (brak perfum to brak czynnika potencjalnie alergennego!)

- Pianka do higieny intymnej dla skóry atopowej zawiera kwas glicyryzynowy o właściwościach przeciwzapalnych.

Przeprowadzone Badania aplikacyjno - uzytkowe na grupie 1000 kobiet, potwierdziły, że Pianki:

  • łagodzą uczucie swędzenia i pieczenia
  • nie wysuszają skóry i śluzówki okolic intymnych
  • nawilżają skórę okolic miejsc intymnych
  • zmniejszają objawy podrażnień okolic intymnych
  • zmniejszają skłonność do infekcji intymnych
  • zapewniają długotrwałe uczucie czystości, świeżości i komfortu
  • daje poczucie ukojenia i przynosi ulgę