Styl, wygoda i jakość, czyli najlepsze połączenie przedstawione w wydaniu z lat 90-tych. ATHLEISURE od NAGO

Nie ważne czy ubieramy je do ćwiczeń w domu, czy na siłowni. Nie ma znaczenia też to, czy stanowią po prostu część naszej codziennej garderoby. Dresy, topy i legginsy dawno już osadziły się w modzie, w której coraz częściej zaobserwować można, iż istotna jest wygoda i niczym nieskrępowane ruchy. Najnowsza kolekcja marki, która sięga wyłączenie po sprawdzone materiały, spełnia te kryteria, jednocześnie przenosząc nas w szalone lata dziewięćdziesiąte.

Granica między siłownią, modą uliczną, a domową wygodą od dawna mocno się zaciera. Pozwalamy sobie na coraz odważniejsze połączenia, które już mało kogo szokują. Jedni eksperymentują bardziej, drudzy zachowawczo, stopniowo wprowadzają do swojej garderoby nowe, modne elementy. Jedno jest pewne – zabawa modą, to niekończąca się przygoda, która daje ogromne pole do popisu. Jeśli do tego dodamy dbałość o najwyższej jakości certyfikowane materiały, krajową produkcję i finalny efekt miękkiej, niepodrażniającej skóry bawełny, to wychodzi nam kolekcja kultowej już marki NAGO o wdzięcznej nazwie – ATHLEISURE.

Polski brand wziął na warsztat krótkie topy, obszerne dresy, legginsy z gumką, modne bikery i szerokie bluzy. Całość w miksie złamanych kolorów, z których słynie NAGO. Sportowy charakter kolekcji to nie przypadek, bowiem linia głównie dedykowana jest do klasycznych ćwiczeń, co nie wyklucza używania jej tak po prostu, na co dzień.

Sesja zrealizowana została w klimacie lat 90-tych, a za artystyczną wizję odpowiada fotografka Michaela Metesová. Przyjemne dla oka zdjęcia, to ukłon w stronę fanów fotografii sprzed 3. dekad. Niczym nieskrępowane ruchy i dziewczęca spontaniczność, to coś, co definiuję najnowszą kolekcję marki.

„Praca z osobami, których świadomość ciała jest czymś tak oczywistym, była dla mnie bardzo inspirująca, dlatego zależało mi, żeby dziewczyny czuły się swobodnie, aby mogły być sobą. Do sesji NAGO użyłam małego analogowego aparatu, który skraca dystans pomiędzy mną, a osobami, które fotografuję. Powstaje wtedy pewien rodzaj intymności, który niełatwo uzyskać na dużym planie zdjęciowym” – powiedziała Michaela Metesová, autorka sesji ATHLEISURE

O marce NAGO

NAGO swoim działaniem rzuca wyzwanie branży odzieżowej. Ubrania marki szyte są w Polsce z certyfikowanych, wysokiej jakości materiałów, takich jak bawełna organiczna, cupro, TENCELTM i EcoVeroTM, które są nie tylko przyjazne dla skóry, ale tez? środowiska. Proces produkcji jest ściśle kontrolowany i przebiega w zgodzie z zasadami sprawiedliwego handlu. Tworząc kolekcje NAGO zwraca uwagę na jakość i praktyczność ubrań, dzięki czemu można się nimi cieszyć przez lata.