Poczuj ZEW zwycięstwa! Mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz poleca ZEW for men

Jan Błachowicz - mistrz wagi półciężkiej UFC, który znalazł się w gronie najlepszych sportowców 2020 roku w prestiżowym Plebiscycie Przeglądu Sportowego, rozpoczął współpracę z ZEW for men. Silny charakter, determinacja, wytrwałość i odwaga "Cieszyńskiego Księcia" to wartości, którym hołduje także polska marka naturalnych kosmetyków oraz akcesoriów dla mężczyzn. Dlatego to ZEW for men zadba o wygląd zawodnika, który już 6 marca będzie bronił swojego mistrzowskiego tytułu w najgłośniejszej walce tej zimy!

Marka ZEW for men tworzy kosmetyki inspirowane dziką naturą, skuteczne, ze skoncentrowanymi, silnymi składnikami aktywnymi, takimi jak węgiel drzewny z Bieszczad czy czarna huba, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i szacunku dla środowiska. ZEW for men od pięciu lat bada męskie potrzeby i kreuje produkty, dzięki którym mężczyźni mogą na co dzień poczuć się zadbani i pewni siebie.

Ekipa ZEW for men od lat pokazuje, jak widzi siebie i swoich klientów we współczesnym świecie – mężczyzn z krwi i kości, świadomych swojej natury, którzy z determinacją idą swoją drogą, realizując pasje i ambicje, którzy podejmują wyzwania i przekraczają własne granice. Te wartości uosabia mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz, który w marcu tego roku stoczy walkę o obronę tytułu na gali największej światowej organizacji UFC 259, w zapowiadającym się na bardzo emocjonujący pojedynku z czempionem wagi średniej, Israelem Adesanyą. Jan Błachowicz to sportowiec, który osiąga swoje cele dzięki konsekwentnej pracy nad własnym ciałem i psychiką – jego zasłużony sukces to wynik wielu lat ringowych starć i rywalizacji, intensywnych ćwiczeń i sparingów, wyciągania wniosków z błędów i nieodpuszczania w chwilach słabości.

Docenienie naszych produktów przez polskiego mistrza MMA Jana Błachowicza to dla ZEW for men duży zaszczyt, ale także potwierdzenie, że działamy we właściwym kierunku. Cieszymy się, że tak silny i inspirujący zawodnik promuje Polskę na sportowej arenie międzynarodowej. Mamy nadzieję, że również my dokładamy do tej promocji swoją „cegiełkę” – od pięciu lat tworzymy produkty według zasady „działamy lokalnie, sięgamy globalnie” – nasze kosmetyki produkowane są w Polsce, ze składników aktywnych pochodzących m.in. z bieszczadzkich gór, jednego z ostatnich dzikich terenów Europy, a dystrybuujemy je do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Także wartości ZEW for men pokrywają się z wartościami, jakie promuje Jan. Wierzymy, że najbliższa walka będzie kontynuacją jego sportowych sukcesów w świecie MMA, a nasza obecna współpraca to wstęp do dłuższej i owocnej przyjaźni. – komentuje Marcin Mróz, Head of Sales marki ZEW for men.

***

Produkty ZEW for men dostępne są w sklepie online na poczujzew.pl, w sieci perfumerii Douglas, w sieci perfumerii Kontigo online, w sieci perfumerii Notino online oraz u wybranych dystrybutorów, których pełna lista znajduje się na stronie poczujzew.pl w zakładce Punkty sprzedaży. Więcej informacji na www.poczujzew.pl

***

ZEW for men to marka naturalnych kosmetyków i wysokiej jakości akcesoriów dla mężczyzn. Na ofertę ZEW for men składają się trzy linie kosmetyków: linia myjąca z węglem drzewnym z Bieszczad, linia pielęgnacyjna z czarną hubą oraz linia odżywcza z olejem konopnym, akcesoria do golenia i pielęgnacji brody, kosmetyki do stylizacji włosów z węglem drzewnym: wodna pomada oraz glinka, a także zestawy kosmetyków i akcesoriów. Na linię z węglem drzewnym z Bieszczad składa się: mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3w1 do twarzy, ciała i włosów, mydło do włosów, szampon 2w1 do włosów oraz balsam do brody. Węgiel drzewny skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają nie tylko zanieczyszczenia z jej powierzchni, ale też z głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. W skład linii z czarną hubą wchodzą: olejek do brody, balsam po goleniu, krem do ciała i twarzy oraz multi-zadaniowy krem nawilżający do twarzy. Czarna huba to silny antyoksydant, który nawilża, uelastycznia, wygładza oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Od stuleci była stosowana w medycynie i kosmetologii naturalnej do łagodzenia podrażnień i leczenia ran. Ze względu na swoje właściwości oraz występowanie w trudno dostępnych, dzikich lasach jest niezwykle cennym i rzadkim składnikiem aktywnym. Na odżywczą linię z olejem konopnym o zapachu drzewa sandałowego i piżma składa się: rewitalizujący olejek do brody z olejem konopnym POŁYSK, regenerujący olejek do brody z olejem konopnym MAT oraz balsam do brody z olejem konopnym. Olej konopny to bogate źródło witamin i minerałów, protein, przeciwutleniaczy i aminokwasów, dzięki czemu regeneruje nawet bardzo suchy i zniszczony zarost, wpływa na odbudowę naskórka i działa przeciwstarzeniowo. W związku z pandemią Covid-19 marka ZEW for men w trybie ekspresowym stworzyła trzy produkty wspierające dezynfekcję rąk i ciała – mydło aseptyczne ze srebrem koloidalnym, żel do rąk antybakteryjny 60% etanolu oraz żel do rąk antybakteryjny 70% etanolu. ZEW for men to także wysokiej jakości, stylowe akcesoria do golenia oraz pielęgnacji brody. Kosmetyki ZEW for men produkujemy w Polsce.