UNIEŚ SIĘ PONAD REGUŁY OBJĘTOŚCI Z MEGA MASCARĄ AIR VOLUME OD L'ORÉAL PARIS

Nowa mega maskara AIR VOLUME pozwala osiągnąć mega objętość, jednocześnie nie obciążając rzęs. Jeśli zależy Ci na efekcie ponad wszystko, pozwól jej się unieść! To tak lekkie do osiągnięcia.

MASKARA, KTÓRA ZAPRZECZA PRAWU GRAWITACJI Nowa mega maskara AIR VOLUME pozwala osiągnąć mega objętość, jednocześnie nie obciążając rzęs. Jeśli zależy Ci na efekcie ponad wszystko, pozwól jej się unieść! To tak lekkie do osiągnięcia.

UWOLNIJ NOWĄ FORMUŁĘ Tę nadzwyczajną formułę zamknęliśmy w szczelnym metalicznym opakowaniu, które sprawia, że jest stabilna po otwarciu. Uwolnij ją, a Twoje rzęsy uniosą się niczym w stanie nieważkości.

CHWYĆ PUCHOWĄ SZCZOTECZKĘ Efekt super pogrubionych i uniesionych ponad wszystko rzęs jest również zasługą doskonale zaprojektowanej szczoteczki z miękkimi niczym puch włoskami o różnej długości:

TWOJE RZĘSY PONAD WSZYSTKO Jakie są Twoje rzęsy? Proste i uparte? Krótkie? Rzadkie? A może wyjątkowo niesforne? Nowa mega maskara AIR VOLUME tworzy efekt zwielokrotnionej objętości na wszystkich typach rzęs.