Zaproś wiosnę do domu!

Czas wprowadzić wiosnę do domu! Otwieramy okna, ozdabiamy naszą przestrzeń świeżymi kwiatami i wiosennymi elementami dekoracyjnymi, ale. od początku! Najpierw wprowadzamy nienaganną czystość i przyjemną świeżość! Jak? Robiąc wiosenne porządki przy pomocy naturalnych Kosmetyków Dla Domu KLAREKO, które z łatwością i bezpiecznie dla środowiska pozwolą zadbać o idealną czystość. Do tego wprowadzą do domu energizujący zapach, zwiastujący nadejście tej upragnionej pory roku.

Naturalne środki czystości marki KLAREKO - pomarańczowo-lawendowy Zestaw Porządkowy „Przyjaciele Sprzątania” - pozwolą wprowadzić do domu prawdziwą wiosnę! Nie tylko są niezawodne podczas sprzątania, znacząco ułatwiając je, ale również - dzięki olejkom eterycznym - pięknie pachną, wprowadzającym tym samym wiosenny nastrój do domu. Są oparte na sprawdzonych, tradycyjnych recepturach i wyłącznie ekologicznych składnikach, bezpiecznych dla ludzi i środowiska.

W skład zestawu wchodzą:

UNIWERSALNIK - to wielozadaniowy, naturalny środek czystości, który pozwoli skutecznie pozbyć się kurzu, a także wyczyścić blaty, stoły, futryny, framugi, drzwi. Doskonały do czyszczenia wszelkich urządzeń i armatury w łazience. Pozwoli także nadać połysk kafelkom. Jest także odpowiedni do czyszczenia zabawek dla dzieci, mebli dziecięcych, a także akcesoriów dla zwierząt. Środek sprawdzi się przy wszelkich gruntownych, wiosennych porządkach. Dzięki mocy aromatycznych olejków eterycznych łączących w sobie słodką pomarańczę i kojącą lawendę, skutecznie dodaje energii.

FENOMENALNY MUS CZYSZCZĄCY dokładnie wyczyści wszystkie powierzchnie gładkie - umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie. Bez zarysowań usunie również osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając po sobie połysk i otulający piernikowy zapach. Dodatkowo pozwoli usunąć tłuste plamy z tkanin.

DO ZADAŃ SPECJALNYCH - pomarańczowo-lawendowy płyn z poręcznym spryskiwaczem, który bezproblemowo rozprawi się z kamieniem, osadami, rdzą oraz pleśnią, a także dokładnie wyczyści i odkazi muszlę oraz deskę toaletową. Dodatkowo skutecznie zastąpi także nabłyszczacz do zmywarki.

LŚNIĄCE SZYBY I LUSTRA - pozwoli błyskawicznie przywrócić nieskazitelną czystość szybom i lustrom.

PACHNIDŁO - ekologiczne perfumy dla domu, które otulą wnętrze przyjemnym i delikatnym aromatem naturalnych olejków eterycznych, usuwając przy tym wszelkie nieprzyjemne zapachy. Zawiera wyłącznie bezpieczne substancje, dlatego bez obaw można delektować się ich zniewalającym zapachem wiosny, która teraz w pełni zagościła w domu!

Formuły Kosmetyków Dla Domu KLAREKO oparte są na bazie EKO SKŁADNIKÓW. Opracowane zostały tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska. Wszystkie produkty dostępne w sklepie www.klareko.com/