Energia do walki ze zmarszczkami z nową linią NIVEA Q10 ENEGRY!

Stres, odwodnienie i brak snu mogą sprawić, że nawet młoda skóra będzie wyglądać na matową i zmęczoną. Aby pozbyć się pierwszych oznak przedwczesnego starzenia, warto przywrócić skórze odpowiedni poziom energii. Formuła nowej linii NIVEA Q10 Energy została dostosowana specjalnie do potrzeb skóry młodych kobiet po raz pierwszy zapewniając antyoksydacyjną moc aż trzech przeciwutleniaczy: Koenzymu Q10 - w 100% identycznego jak w skórze, witaminy C oraz witaminy E. Składniki te to silne i naturalne wsparcie metabolizmu energetycznego młodej skóry!

Kobiety w wieku od 25 do 39 lat mogą nie zdawać sobie sprawy z faktu, jak stresujący tryb życia, niewystarczająca ilość snu czy zła dieta silnie wypływają na wygląd ich młodej skóry. W konsekwencji mogą pojawić się na niej pierwsze oznaki starzenia. Dlatego NIVEA wprowadza nową linię NIVEA Q10 Energy, która wspiera naturalny metabolizm energetyczny młodej skóry, spowalnia proces starzenia i pomaga odzyskać gładkość i promienność cery. Wyjątkowa formuła linii NIVEA Q10 Energy zawiera w sobie aż trzy silne przeciwutleniacze: Koenzym Q10 – w 100% identyczny jak w skórze, witaminę C oraz witaminę E. Składniki te idealnie ze sobą współgrają, zapewniając skórze energię do walki z zmarszczkami.

3 x antyoksydanty

• Koenzym Q10 występuje w prawie każdej komórce człowieka. Dostarcza skórze zastrzyk energii oraz chroni ją przed procesem starzenia. Jego poziom z wiekiem może spadać, linia NIVEA Q10 Energy zwiera identyczny koenzym Q10 jest ten występujący w skórze.

• Witamina C polecana jest do każdego typu cery, potrafi załagodzić wiele problemów skórnych takich jak przebarwienia czy zmarszczki! Witamina C działa na skórę jak tarcza, chroni ją przed wszystkim zanieczyszczeniami z zewnątrz.

• Witamina E potocznie nazywana jest „eliksirem młodości”, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, regeneruje ją i długotrwale nawilża.

100% identyczny jak w skórze Koenzym Q10 oraz witaminy C i E są ważną częścią własnej, samoregenerującej się sieci antyoksydacyjnej komórek skóry. Badania przeprowadzone przez NIVEA wykazały, że połączenie tych trzech przeciwutleniaczy jeszcze skuteczniej dezaktywuje szkodliwe wolne rodniki. Każda z tych substancji należy do znanych i silnych antyutleniaczy, ale ich połączenie w odpowiednich stężeniach znacznie wzmacnia ich działanie – wykorzystano tu zjawisko synergii. Ich potrójna siła działa na skórę nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz chroniąc kluczowe elementy komórek skóry: błony komórkowe, mitochondria i cytoplazmę. Dodatkową korzyścią, jaką osiągnięto przez dodanie w nowej linii NIVEA Q10 Energy witaminy E w dużym stężeniu to jej zdolność do stabilizacji witaminy C i na odwrót. Takie połączenie, wraz z Koenzymem Q10, to prawdziwy energetyczny koktajl i kompleksowa tarcza dla młodej skóry – mówi dr n. med. Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA.

W linii NIVEA Q10 Energy znajdziemy 5 produktów, których działanie wzajemnie się uzupełnia, osiągając przy tym optymalną skuteczność działania.

Energetyzujący krem na dzień o orzeźwiającym zapachu pomarańczy z samego rana pobudza skórę do działania. Zawarte w kremie filtry UVA / UVB z SPF 15 zapewniają ochronę przed promieniowaniem słonecznym, zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Pod koniec dnia, warto sięgnąć po regenerujący krem na noc, który w 8 godzin sprawi, że skóra będzie pełna energii. Intensywne działanie przeciwzmarszczkowego kremu pod oczy gwarantuje, że spojrzenie będzie pełne blasku, natomiast dzięki nowym ampułkom NIVEA Q10 Energy oraz nowej masce w płachcie NIVEA Q10 Energy skóra zyskuje zdrowy, wypoczęty wygląd. Oba produkty można stosować według uznania - rano lub wieczorem.

Dodaj energii do walki z zmarszczkami razem z nową linią NIVEA Q10 Energy!