Skóra jak z bajki. Żel prebiotyczny do twarzy, oczu i ciała Samarité SUPREME CLEANSER

W pielęgnacji, jak w baśni, 1 moment może zaważyć na szczęśliwym zakończeniu. Czas zdjąć zły czar z preparatów myjących. Od teraz wystarczy 1 moment, aby z czułością usunąć makijaż i skrupulatnie oczyścić skórę twarzy, okolic oczu i całego ciała. Prebiotyczny żel do mycia Samarité Supreme Clean-ser, kosmetyk tak skuteczny, że nazwano go nadzwyczajnym, stosowany od stóp do głów zapewni skórze długie i szczęśliwe życie. Jak z bajki!

Oczyszczanie skóry to tylko jeden pozornie niewinny krok. Tymczasem to właśnie ten 1 moment może zmienić losy całej pielęgnacji! Jest jak magiczne zaklęcie, od którego zależy szczęśliwe zakończenie w postaci wyciszonej, emanującej blaskiem i wartej podziwiania skóry. Gdzie zatem znaleźć wróżkę, która rzuci na skórę taki piękny czar? W sekretnym Świecie Baśni Samarité, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni.

Dawno, dawno temu…

…za górami, za lasami żyli bohaterowi, dosłownie, (jak) z bajki. To dzięki ich czarom dzieciństwo miało iście magiczną moc, a dzięki morałom płynącym z ich przygód, dorosła pięlęgnacja może przynosić spektakularne efekty. Przecież historia Kopciuszka to dowód na to, jak wiele może zmienić jeden krok – dla niej było to pójście na bal, dzięki czemu poznała księcia, dla nas to prawidłowe oczyszczanie skóry, dzięki któremu skóra zostanie pozbawiona zanieczyszczeń i makijażu. Królewna Śnieżka skosztowała jabłka podarowanego przez nieznajomą i pogrążyła się w wiecznym śnie, nasza skóra może zaś poża-łować, gdy nie wybierzemy kosmetyków najwyższej jakości, gwarantujących nie tylko skuteczność, ale i bezpieczeństwo. Nikt jak Śpiąca Królewna nie wie, że pominięcie czegoś ważnego może zaważyć na szczęśliwym zakończeniu, tak jak pominięcie wieczornego demakijażu jest jak zły czar i może pozosta-wić swe ślady na wieki. Królewna na ziarnku grochu? To dzięki niej wiemy, jakim wyzwaniem jest mieć nadwrażliwą skórę i że należy ją otaczać szczególną troską godną prawdziwej księżniczki. Historia Cali-neczki to zaś dowód na to, że liczy się to „jak”, a nie „jak dużo”. Dlaczego więc nie wybrać produktu, który pozwoli idealnie pozbyć się makijażu oraz umyć twarz i całe ciało w 1 moment? No i jest jeszcze zła Królowa Śniegu, przez którą Kaj przestał widzieć dobro, będąca baśniową lekcją tego, że o oczy powinno się troszczyć szczególnie. Co łączy wszystkie te piękne historie? Morał mówiący o tym, że czasem 1 moment może zmienić wszystko! Moment, którym w pielęgnacji jest wyjątkowy żel prebio-tyczny Samarité Supreme Cleanser.

Oczyszczające zaklęcie

Prebiotyczny żel Samarité Supreme Cleanser jest dla skóry niczym oczyszczające zaklęcie. Za sprawą harmonijnie dobranej kompozycji roślin, starannie pozbawia skórę wszelkich zanieczyszczeń, nad-miaru sebum oraz makijażu twarzy i oczu, bez śladu podrażnień, łzawienia i uczucia ściągnięcia. Wy-starczy 1 moment, a skóra oddycha z ulgą, jest wyciszona, emanuje promiennością i rozświetleniem tak, że domaga się bycia podziwianą w lustrze. Żel rekomendowany jest dla każdego rodzaju skóry, także tej nadwrażliwej, przesuszonej czy problematycznej i nietolerującej innych preparatów myją-cych. Już zaledwie jedna doza pompki wystarcza, by oczyścić skórę twarzy i oczu, a kilka by umyć całe ciało. 25 naturalnych ekstraktów, 92% składników pochodzenia naturalnego, 0 kontrowersyjnych do-datków i nawet 350 użyć przy pojemności 300 ml. Liczby, jak morały z bajek, nie kłamią!

I żyli długo i szczęśliwie!

Związek skóry i żelu prebiotycznego Samarité Supreme Cleanser jest jak najpiękniejszy baśniowy happy end. Po jego zastosowaniu skóra gotowa będzie - niczym Kopciuszek na bal - na kolejne zabiegi pielęgnacyjne. Ponadto ten magiczny w swojej skuteczności kosmetyk sprawi, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z twarzy zniknie makijaż, a z włosów czy męskiego zarostu zanieczyszczenia.

To również doskonały preparat do higieny miejsc intymnych i idealny żel myjący dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Jest bezpieczny dla skóry dzieci oraz dla skór, na które los rzucił urok świądu, podrażnień, oparzeń, atopii czy łuszczycy czy nadmiernej potliwości. Zniweluje nieprzyjemne zapa-chy z rąk, stóp i całego ciała, a nawet sprawdzi się jako preparat do prania ręcznego delikatnych, je-dwabnych tkanin czy bielizny. Minimum 15 cudownych zastosowań! Żel prebiotyczny Samarité Su-preme Cleanser to po prostu uniwersalne zaklęcie czystości dla skóry, które z etapu oczyszczania czyni pierwszy rozdział Twojej bajki o… skórze jak z bajki. Teraz i na zawsze.

Samarité żel prebiotyczny do twarzy i ciała SUPREME CLEANSER

Cena rekomendowana: 300 ml/89,99 zł

Limited edition - Wielka Księga Samarité z baśniami od Samarité.

Więcej na: www.samarite.eu