Nowości 2021 do pielęgnacji ciała od Reve de thé

Daj się ponieść nowej, nawilżającej i rewitalizującej linii Reve de thé, zapewniającej ciału i zmysłom kompleksową, wielowymiarową pielęgnację. Efekt nawilżenia oraz zniewalający zapach zielonej herbaty zamknięte w ultrazmysłowej konsystencji, udoskonalają wygląd skóry nadając jej idealną gładkość. Pielęgnacja dla ciała i umysłu, która pozwoli oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków.

Wyjątkowe działanie zielonej herbaty

W laboratorium NUXE udało się wyselekcjonować 100% naturalny ekstrakt z liści zielonej herbaty. Nawilżające, antyoksydacyjne i rewitalizujące właściwości tej bogatej w antyoksydanty rośliny, znane są już od ponad 5 000 lat.

Ekstrakt użyty w recepturach Reve de thé jest pozyskiwany w przyjaznym dla środowiska procesie biotechnologicznym stworzonym we Francji: komórki botaniczne wzbogacone aktywnymi cząsteczkami namnażane są z niewielkiego fragmentu rośliny. Następnie są rozdrabniane, stanowiąc najbogatszą formę natywnych aktywnych cząsteczek, które wzmacniają strukturę skóry, przy- wracającej jej pełne i trwałe nawilżenie.

Urzekająco świeża nuta zapachowa

Zapach Reve de thé zapewnia zmysłowe chwile, wprowadzając w wyjątkowy nastrój i piękną harmonię, którą można się powoli delektować.

Autorka kompozycji zapachowej Irène Farmachidi skomponowała mieszankę zapachów, która jest jednocześnie energetyzująca i rewitalizująca: świeża i harmonijna zielona herbata w nucie głowy, intensywnie musujące nuty rabarbaru w sercu oraz aksamitna baza z piżma i jasnego drzewa.

30 lat naturalności, skuteczności i zmysłowości

NUXE jest francuską marką, będącą pionierem w segmencie kosmetyków naturalnych. Marka założona przez Alizę Jabès, w ciągu dwudziestu pięciu lat została uznana za wzorzec w sektorze, który w znacznym stopniu przyczynił się do stworzenia kosmetyków farmaceutycznych. NUXE zdołał połączyć przyjemność z użyciem ekspertyzy farmaceutycznej w wyjątkowych produktach, zawierających aspekt sensoryczny, siłę charakteru i skuteczność nauki (45 patentów-FR). Działanie i przyjemność stosowania tych produktów można również doświadczyć w ponad 50 Spa NUXE we Francji i na całym świecie.