Regeneracja skóry w nocy z Arbonne

Jest wiele czynników, które wpływają na naszą skórę. To wszystko zależy od naszego odżywania, stylu życia czy kosmetyków, których używamy na co dzień. Ale czy wiecie, że sen odgrywa również ważną rolę w dbaniu o skórę?

W nocy cera lepiej oddycha. Wtedy warto dostarczyć skórze witaminy, które działają antyoksydacyjnie. Organizm wtedy regeneruje komórki, a w skórze przebiega mnóstwo ważnych procesów. Cera jest oczyszczana z toksyn i choć organizm potrafi sam świetnie zregenerować cerę nawet po ciężkim dniu, trzeba pamiętać o nawilżeniu twarzy. Jest również wiele innych rzeczy, które możemy wprowadzić do naszej codzienności, aby poprawić stan skóry. Do nich należy m.in:

Duża ilość picia wody

Nie dotykanie brudnymi rękoma twarzy

Dokładny demakijaż twarzy na noc

Jedzenie zdrowej żywności

Ograniczenie kawy i herbaty

Do powyższych czynników warto dodać kosmetyki, które sprawią, że nasza cera będzie idealna. I tutaj sprawdzą się nowości od Arbonne. Kosmetyki, które nie tylko kuszą bogatym składem o potwierdzonej wysokiej aktywności, ale jeszcze poprawiają jakość snu, dzięki specjalnie dobranym kompozycjom zapachowym.

AgeWell Intensywnie regenerujący krem na noc z 2% bakuchiolu

Zawiera 2% bakuchiolu, który pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek, oraz wyciąg zpąków buka, pomagający wygładzać i nawilżać skórę. Obudź się ze skórą miękką ielastyczną w dotyku!

RE9 Advanced Krem regenerujący na noc

Składniki tego kremu pomagają skórze odzyskać nawilżenie i przyczyniają się do jejodżywienia, zwiększając naturalną zdolność skóry do regeneracji.

RE9 Advanced Prepwork Żelowa maska do twarzy na noc

Nałóż tę lekką, żelową maskę na twarz, zanim położysz się spać i pozwól jej wspomócregenerację wysuszonej skóry podczas snu. Dzień dobry, skóro miękka jak u dziecka!

Clear Future Kojąca maska na noc

Ta lekka maska pomaga łagodzić i nawilżać skórę, a dodatkowo nadaje efekt chłodzący izmniejsza zaczerwienienia, gdy Ty śpisz.

Arbonne Intelligence® Genius Płatki kosmetyczne i płyn regenerujący na noc

Ten zachowujący świeżość roztwór oferuje maksymalną aktywność składników, a dziękitemu wspomaga poprawę wyglądu ciemnych plam, drobnych zmarszczek i blasku skóry.