Nowe, naturalne kosmetyki 4organic do mycia ciała i włosów dla dzieci powyżej 3. roku życia

Rodzice dzieci, które skończyły trzy lata mogą sięgnąć po nowe, naturalne i niezwykle delikatne kosmetyki do mycia ciała i włosów Jeżynka i Jagódka marki 4organic. Naturalne kosmetyki dostępne są na stronie www.4organic.pl, a od maja także w drogeriach Super-pharm.

Naturalny szampon i żel do mycia dla dzieci 2w1 Jeżynka to delikatny kosmetyk do mycia całego ciała i włosów dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. W kosmetyku kryją się łagodne, naturalne substancje myjące pozyskiwane między innymi z oleju kokosowego. Sok z liści aloesu doskonale nawilża, łagodzi podrażnienia i pomaga zachować naturalną równowagę skóry. Zawiera tylko naturalne zapachy. Tuba wyprodukowana z plastiku pochodzącego z recykling (55% surowca z recyklingu).

Pojemność 200ml, cena 14,99

Naturalny szampon i żel do mycia dla dzieci 2w1 Jagódka to delikatny kosmetyk do mycia całego ciała i włosów dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. W kosmetyku kryją się łagodne, naturalne substancje myjące pozyskiwane między innymi z oleju kokosowego. Sok z liści aloesu doskonale nawilża, łagodzi podrażnienia i pomaga zachować naturalną równowagę skóry. Zawiera tylko naturalne zapachy. Tuba wyprodukowana z plastiku pochodzącego z recykling (55% surowca z recyklingu).

Pojemność 200ml, Cena 14,99