NOWOŚĆ! Serum Korygujące & Wygładzający Krem na Noc

Trądzik to powszechna dolegliwość, która bardzo długo kojarzona była przede wszystkim z wiekiem nastoletnim. Jednak badania wskazują, że ponad 40% dorosłych kobiet także zmaga się z trądzikiem1. Zdarza się, że walczymy z nim przez lata, mimo że wiedza o tym schorzeniu i sposoby radzenia sobie z nim stale ewoluują. Obecnie problemu trądziku nie rozpatrujemy już tylko pod kątem wyglądu, ale także znacznego pogorszenia standardu życia i kondycji psychicznej, co może wpływać na komfort codziennego funkcjonowania osoby dotkniętej schorzeniem.

W tym roku Eau Thermale Avène wychodząc naprzeciw dorosłym kobietom z problemami skórnymi, wprowadza dwa innowacyjne produkty: Serum korygujące i Wygładzający krem na noc.

Trądzik bardzo długo łączony był z okresem dojrzewania, jednak skóra dorosłych kobiet jest na niego narażona w podobnym stopniu. Praca, codzienne życie w biegu, brak snu, zanieczyszczenia, stres i cykl hormonalny mogą powodować niedoskonałości, świecenie się, pojawiające się plamy, zaskórniki czy rozszerzone pory, co dodatkowo prowadzi do utraty blasku skóry. Kolejna konsekwencja trądziku dorosłych to utrata pewności siebie. Kobiety są szczególnie wrażliwe na odbiór społeczny i ocenę zewnętrzną, dlatego często obawiają się, że inni mogą kojarzyć trądzik z zaniedbaniem, co w konsekwencji może utrudniać ich osobisty, a zwłaszcza zawodowy rozwój.

TRĄDZIK U DOROSŁYCH KOBIET

Niezależnie od tego, z jakim rodzajem trądziku zmaga się skóra kobiety dorosłej, stres często jest postrzegany jako czynnik, który jeszcze bardziej go wyzwala, podobnie jak wahania hormonalne. Progesteron wytwarzany przed miesiączką pobudza aktywność gruczołów łojowych. Niektóre doustne środki antykoncepcyjne lub wkładki domaciczne również mogą sprzyjać trądzikowi u kobiet dorosłych.

Inne czynniki mogą obejmować skłonności dziedziczne, ekspozycję na słońce, otyłość, dietę i kosmetyki.

Polecamy:

Serum korygujące

EAU THERMALE AVENE CLEANANCE WOMEN Serum korygujące

Serum korygujące. Redukuje niedoskonałości, zwęża pory i wygładza skórę. Formuła zawiera składniki  o intensywnym działaniu, łączące w sobie skuteczność oraz walory sensoryczne dla bezkompromisowego osiągnięcia gładszej i piękniejszej cery. Odpowiednia dla skóry osób dorosłych.

Składniki:

•     SynoveaTMHR redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu zaskórników. 

•     P-RefinylTM zwęża pory i matuje skórę.

•     Kwasy: glikolowy/mlekowy wygładza i udoskonala skórę.

•     Woda termalna Avène zapewnia właściwości kojące, zmiękcza i zapobiega podrażnieniom.

* Kinetyka IH, 22 osoby, pojedyncza aplikacja. 

EAU THERMALE AVENE CLEANANCE WOMEN Wygładzający krem na noc

Wygładzający krem na noc pomaga zredukować niedoskonałości, wypryski i uporczywe przebarwienia, a także wspiera proces wygładzania skóry dzięki unikalnej kombinacji składników:

•    SynoveaTMHR redukuje niedoskonałości, zapobiega powstawaniu zaskórników.

•    X-PressinTM wygładza skórę.

•    Retinaldehyd wspomaga redukcję uporczywych przebarwień przy jednoczesnym korzystnym wpływie na pierwsze widoczne oznaki starzenia.

•    Woda termalna Avène zapewnia właściwości kojące, zmiękcza i zapobiega podrażnieniom.

* Kinetyka IH, 22 osoby, pojedyncza aplikacja.