POZNAJ SEKRETY JAPOŃSKIEJ PIELĘGNACJI Z NOWOŚCIĄ OD YOSKINE!

Piękna, zdrowo lśniąca cera jest głównym trendem w 2021 na całym świecie. Dlatego jej codzienna, skuteczna pielęgnacja jest bardzo ważnym elementem w beauty rutynie każdej kobiety. Jednym z najważniejszych elementów pielęgnacji skóry jest nakładanie maseczki co najmniej dwa razy w tygodniu. Poznaj nowość od marki Yoskine - japońskie maski na BIODEGRADOWALNEJ TKANINIE, stworzone na wzór japońskich masek pięknej GEJSZY i kota fortuny MANEKI-NEKO.

Geisha to piękna, znakomicie wykształcona japońska artystka, która uważana jest za symbol Japonii. W kraju Kwitnącej Wiśni otoczona czcią i podziwem, po dziś dzień uznawana za ideał piękna.

Maneki-neko to japoński kot fortuny. Wygląda jak machający kot. „Maneki” to japońskie słowo na skinienie, a „neko” oznacza kota. Uważa się, że to kot Maneki-neko przynosi szczęście, pieniądze i dobrobyt właścicielowi.

Maski Yoskine czynią zabieg upiększający fantastyczną, relaksującą zabawą i wprawią nas w dobry nastrój. Dodatkowo tego typu zabieg jest znakomitym pomysłem na zabawę i domowe SPA podczas babskich wieczorów!

YOSKINE

GEISHA Maska z czarną perłą

ROZŚWIETLAJĄCO - UPIĘKSZAJĄCA PRZED RANDKĄ

Efekt „Glass skin glow”

JAPOŃSKIE SPA – MASKA NA TKANINIE Z WIZERUNKIEM JAPOŃSKIEJ GEJSZY nasączona 20 ml serum, bogatego w składniki inspirowane japońską sztuką pielęgnacji skóry.

CZARNA PERŁA – wyciąg z drogocennej czanej perły o imtensywnych właściwościach nawilżających, odżywczych i regenerujących. Przywraca skórze młodzieńczy wygląd.

NIACYNAMID – pochodna witaminy B3. Działa przeciwstarzeniowo, wygładzająco oraz zwęża pory. Wyraźnie udoskonala wygląd skóry.

KWAS LOTOSU – połączenie ekstraktów z dwóch rodzajów kwiatu lotosu, które niwelują niedoskonałości cery, usuwają nadmiar sebum, zapewniając cerze świeżość oraz piękny wygląd przez wiele godzin.

Sposób użycia: Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na twarz, nadrukiem na zewnątrz. Lekko odcisnąć. Pozostawić na skórze przez 15-20 minut. Materiał usunąć, ale nie zmywać twarzy. Nadmiar preparatu delikatni wklepać w skórę. Stosować 1 – 3 razy w tygodniu.

Cena: 12,99 zł

OSKINE

MANEKI – NEKO Maska z Gotu Kola

DETOKSUKUJĄCO-REGENERUJĄCA

Efekt „After-work relax”

JAPOŃSKIE SPA – MASKA NA TKANINIE Z JAPOŃSKIM KOTEM FORTUNY nasączona 20 ml serum, bogatego w składniki inspirowane japońską sztuką pielęgnacji skóry.

GOTU KOLA – Wyciąg z Tygrysiej Trawy o wybitnych właściwościach regenerujących, redykujących zmarszczki i odmładzających. Rewelacyjnie wygładza powierzchnie cery.

GREEN CAVIAR – Zieliony kawiar z japońskiej algi Umi-budo. Doskonale rewitalizuje skórę oraz działa przeciwmarszczkowo. Jest wspaniałym nawilżaczem.

DEEP OCEAN MINERALS – Naturalne minerały mosrskie pozyskiwane z głębi oceanu, usuwające ze skóry oznaki zmęcenia i stresu. Silnie remineralizują, wzmacniają oraz detoksykują i oczyszczją skórę.

Sposób użycia: Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na twarz, nadrukiem na zewnątrz. Lekko odcisnąć. Pozostawić na skórze przez 15-20 minut. Materiał usunąć, ale nie zmywać twarzy. Nadmiar preparatu delikatni wklepać w skórę. Stosować 1 – 3 razy w tygodniu.

Cena: 12,99 z