Nowa odsłona największej konferencji marketingowej w Polsce!

20-23 kwietnia 2021 odbędzie się kolejna edycja największej konferencji marketingowej w Polsce - I Love Marketing. Tym razem będzie to wydarzenie online, inne niż wszystkie dotychczasowe edycje oraz całkowita nowość na rynku eventów marketingowych.

Po pierwsze, zaproszeni zostali tylko najlepsi z najlepszych, absolutny top polskiej sceny marketingowej - TOP20 z dotychczasowych dziesięciu edycji. Na I Love Marketing prelegentów ocenia publiczność, więc śmiało można powiedzieć, że uczestnicy na przestrzeni ostatnich lat sami wybrali tych, którzy powinni wystąpić podczas edycji specjalnej.

Po drugie, spotkamy się online, ale bynajmniej nie zabraknie interakcji:

  •  Event będzie trwał 4 kolejne dni, po 4 godziny.
  •  Spotkania będą odbywać się w profesjonalnym studiu – każdego dnia odtworzonych zostanie 5 prelekcji (nagranych wcześniej, przygotowanych w wysokiej jakości montażu, z dodatkowymi elementami wizualnymi, dzięki czemu w pełni wykorzystane zostanę możliwości formatu online).
  •  Wystąpienia będą przeplatane żywymi, merytorycznymi i dynamicznymi rozmowami prelegentów występujących w studiu danego dnia. W trakcie ich trwania możecie liczyć na trafne uwagi, celne riposty i pełne emocji dyskusje o prezentacjach… i nie tylko.
  •  Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do tej dyskusji poprzez zadanie pytania, a nawet… połączenie telefoniczne.

Podsumowując, sprawny.marketing postanowił wykorzystać zmieniający się rynek eventów i przygotuje nowoczesny, dynamiczny i interaktywny marketingowy program na żywo. Chcielibyście zobaczyć starcie tytanów polskiego marketingu, którzy walczą o tytuł najlepszego z najlepszych? Tego nie można przegapić! Podczas tego wydarzenia każda osoba związana z marketingiem na pewno znajdzie interesujące treści – niezależnie, czy reprezentuje małą firmę, czy współtworzy dział marketingu w dużej korporacji. Bilety dostępne na ilovemkt.pl