Koniec ze zmarszczkami!

To normalne, że denerwują nas drobne linie, które z czasem pojawiają się na skórze. Ale pamiętaj: te linie przedstawiają wszystkie lata, które przeżyłeś i doświadczenia. Istnieją metody zapobiegania i leczenia zmarszczek- i tutaj przychodzi mesoBOOST.

Niektóre gwiazdy twierdzą, że unikanie mimiki twarzy, takiej jak uśmiech, pomaga im również uniknąć zmarszczek, i łatwo dać się nabrać na ten mit, jeśli przyjrzysz się ich gładkiej, pozbawionej zmarszczek cerze. Jednak uśmiech nie jest całkowicie odpowiedzialny za zmarszczki - i nie jest tym, co sprawia, że ??skóra celebrytów wygląda młodo. Zmarszczki powstałe w wyniku starzenia się skóry i utraty objętości są całkowicie naturalne. Mimo wszystko to normalne, że czujesz się wobec nich skrępowany, zwłaszcza jeśli czujesz, że wyglądasz na starszego, niż się czujesz. Ale produkty od mesoBOOST® przywrócą skórze młodzieńczy blask!

Jakie efekty daje mesoBOOST?®:

aktywuje produkcję ustrojowego kolagenu

działa w kierunku poprawy kluczowych dla dobrego wyglądu parametrów skóry jak jędrność napięcie i jej gęstość

poprawia poziom prokolagenu I oraz kolagenu I

zapewnia długofalowy efekt nawilżenia skóry

MesoBOOST® collagen FORTE Cream zawiera m.in olej jojoba- który nawilża i zmiękcza skórę, działa łagodząco na stany zapalne skóry, odżywia i wygładza, sprzyja redukcji zmarszczek powodowanych suchością skóry.W składzie znajduje się również "złoto faraonów"- czyli olej z czarnuszki. Przyśpiesza on procesy odnowy skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Dodatkowo chroni skórę przed negatywnym działaniem promieniowania UV. Te dwa składy odbudowują barierę ochronną skóry oraz przywracają jej elastyczność i sprężystość.

Po nałożeniu collagen FORTE CREAM uwalnia subtelny słodko-owocowy zapach, który koi i relaksuje. Jego bogata, odżywcza formuła, zachwyca aksamitnością podczas aplikacji i dba o silną regenerację i komfort w ciągu dnia.

MesoBOOST® posiada również produkty do m.in skóry naczynkowej, podrażnionej oraz do każdego rodzaju skóry. Wszystkie produkty dostępne są na stronie https://efektboost.pl/mesoboost