W Dzień Ziemi ZEW for men wystawia na aukcję charytatywną rękawice z autografem mistrza UFC Jana Błachowicza

W Światowy Dzień Ziemi polska marka ZEW for men wystawiła na aukcję charytatywną unikalny gadżet dla każdego fana MMA i polskiego sportu - rękawice MANTO z autografem Jana Błachowicza, mistrza wagi półciężkiej UFC, który znalazł się w gronie najlepszych sportowców 2020 roku w prestiżowym Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Całość licytowanej kwoty zostanie przekazana na Fundację Viva!. Aukcja potrwa do 2 maja włącznie.

ZEW for men, marka wyrosła z inspiracji naturą i dbająca o Ziemię, od lat z dumą wspiera akcje na rzecz środowiska naturalnego i bioróżnorodności. Tworzone przez nią męskie kosmetyki, podobnie jak i wszystkie surowce, z których korzysta marka, w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach. W wyniku pandemii znacząco spadły przychody od darczyńców i rządu dla organizacji proekologicznych, dlatego w tym roku polski producent kosmetyków naturalnych postawił dołożyć swoją „cegiełkę” i pomóc Fundacji Viva!, walczącej o podstawowe standardy etycznego zachowania wobec zwierząt i angażującej się w działania z zakresu ochrony środowiska.

Przedmiotem licytacji będą podpisane przez Jana Błachowicza nowe rękawice MANTO – producenta odzieży treningowej dla zawodników amatorskich i profesjonalnych sportów walki m.in. brazylijskiego Jiu-Jitsu, MMA, Muay Thai oraz zapasów. Licytowany model to rękawice do MMA Pro 3.0 w rozmiarze L, ważące 4oz i wykonane z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Ergonomiczna budowa, zapięcie na rzep i wzmocnione szwy zapewniają wytrzymałość oraz idealne dopasowanie do dłoni podczas treningu lub profesjonalnej walki. Do rękawic dołączona zostaje również kartka z autografem sportowca. Rękawice podpisane zostały przez aktualnego mistrza wagi półciężkiej UFC Jana Błachowicza, który w marcu tego roku wygrał walkę o obronę tytułu na gali największej światowej organizacji UFC 259 z czempionem wagi średniej, Israelem Adesanyą. W 2020 roku Jan Błachowicz znalazł się w gronie najlepszych sportowców w prestiżowym Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Rękawice MANTO z autografem Jana Błachowicza to wyjątkowy gadżet dla każdego fana MMA, a dzięki udziałowi w licytacji można przyczynić się do poprawy losu zwierząt w Polsce. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na pomoc finansową dla Fundacji Viva! – międzynarodowego ruchu na rzecz zwierząt. Celem Fundacji jest działalność charytatywna i edukacyjna w zakresie opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub okrutnie traktowanym, wspierania działań w zakresie ochrony środowiska i informowania o problemie wyżywienia ludzkości, a także promocji zdrowia – propagowania i upowszechniania zdrowego stylu życia i żywienia. Fundacja Viva! czynnie reaguje w przypadkach znęcania się nad zwierzętami, prowadzi sprawy w sądach przeciwko ich oprawcom, szkoli instytucje państwowe i prowadzi na szeroką skalę kampanie i akcje informacyjne propagujące etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji podopiecznych psów i kotów ze schronisk i domów tymczasowych oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych. Weź udział w aukcji: https://allegro.pl/oferta/rekawice-z-autografem-mistrza-ufc-jana-blachowicza-10639393162 Więcej informacji na www.poczujzew.pl

***

ZEW for men to marka naturalnych kosmetyków i wysokiej jakości akcesoriów dla mężczyzn. Na ofertę ZEW for men składają się trzy linie kosmetyków: linia myjąca z węglem drzewnym z Bieszczad, linia pielęgnacyjna z czarną hubą oraz linia odżywcza z olejem konopnym, akcesoria do golenia i pielęgnacji brody, kosmetyki do stylizacji włosów z węglem drzewnym: wodna pomada oraz glinka, a także zestawy kosmetyków i akcesoriów. Na linię z węglem drzewnym z Bieszczad składa się: mydło do twarzy i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3w1 do twarzy, ciała i włosów, mydło do włosów, szampon 2w1 do włosów oraz balsam do brody. Węgiel drzewny skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają nie tylko zanieczyszczenia z jej powierzchni, ale też z głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. W skład linii z czarną hubą wchodzą: olejek do brody, balsam po goleniu, krem do ciała i twarzy oraz multi-zadaniowy krem nawilżający do twarzy. Czarna huba to silny antyoksydant, który nawilża, uelastycznia, wygładza oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Od stuleci była stosowana w medycynie i kosmetologii naturalnej do łagodzenia podrażnień i leczenia ran. Ze względu na swoje właściwości oraz występowanie w trudno dostępnych, dzikich lasach jest niezwykle cennym i rzadkim składnikiem aktywnym. Na odżywczą linię z olejem konopnym o zapachu drzewa sandałowego i piżma składa się: rewitalizujący olejek do brody z olejem konopnym POŁYSK, regenerujący olejek do brody z olejem konopnym MAT oraz balsam do brody z olejem konopnym. Olej konopny to bogate źródło witamin i minerałów, protein, przeciwutleniaczy i aminokwasów, dzięki czemu regeneruje nawet bardzo suchy i zniszczony zarost, wpływa na odbudowę naskórka i działa przeciwstarzeniowo. W związku z pandemią Covid-19 marka ZEW for men w trybie ekspresowym stworzyła trzy produkty wspierające dezynfekcję rąk i ciała – mydło aseptyczne ze srebrem koloidalnym, żel do rąk antybakteryjny 60% etanolu oraz żel do rąk antybakteryjny 70% etanolu. ZEW for men to także wysokiej jakości, stylowe akcesoria do golenia oraz pielęgnacji brody. Kosmetyki ZEW for men produkujemy w Polsce. Więcej informacji na www.poczujzew.pl