Naturalny i wegański róż do policzków "It's My Jam Róż w duecie" Arbonne. Pokochasz go od pierwszej aplikacji!

Dzięki "It's My Jam Róż w duecie" Arbonne stworzysz makijaż, który nie tylko podkreśli Twoje naturalne piękno, ale także będzie pielęgnował Twoją cerę i wspomoże walkę z oznakami starzenia się skóry. A wszystko to dzięki roślinnym i mineralnym składnikom nawilżającym, które tworzą unikalną formułę "It's My Jam Róż w duecie".

Wiosenna premiera „ It’s My Jam Róż w duecie” Arbonne

Wraz z pierwszym podmuchem wiosny (o tak czuć ją już w powietrzu!) i budzącą się w nas wszystkich ochotą, by bardziej zadbać o swój wygląd po zimie, przedstawiamy gorącą premierę proekologicznej marki Arbonne – kolekcję różów do policzków w duecie. Każdy z nich zawiera zarówno satynowy, jak i połyskujący odcień, które można łączyć ze sobą lub nakładać osobno.

Aby osiągnąć skoncentrowany kolor, używaj każdego odcienia z osobna, a jeśli chcesz uzyskać pogłębiony blask, połącz oba odcienie. Produkt nakładaj za pomocą pędzla do różu na zaokrąglenia policzków oraz wzdłuż swoich naturalnych kości policzkowych. Wyjątkowo miękka, atłasowa formuła sprawia, że produkt łatwo się aplikuje oraz idealnie komponuje się ze skórą, nadając jej naturalnie wyglądający blask. Od razu zauważysz różnicę – twoja skóra będzie wyglądała tak promiennie, jakby została muśnięta wiosennymi promieniami słońca!

Wegański, roślinny skład różów „ It’s My Jam Róż w duecie”

Marka Arbonne tworząc swoje produkty, bazuje na wegańskich, bezglutenowych, roślinnych składnikach pozyskanych w zrównoważonym procesie. Produkty te są przetestowane klinicznie i posiadają status Cruelty-Free (ich produkcja nie wiązała się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt).

Tak też jest w przypadku składu nowych różów do policzków „ It’s My Jam Róż w duecie” Arbonne. Oparte są one na dobroczynnych właściwościach olejku ze słonecznika, wyciągu z malwy i hibiskusa oraz skwalanu, pochodzącego z trzciny cukrowej. Wszystkie te składniki zostały pozyskane w zrównoważonym procesie z poszanowaniem środowiska naturalnego. Pełne składy poszczególnych odcieni różów Duo Blash znajdziesz na stronie arbonne.pl.

Paletka „ It’s My Jam Róż w duecie” Arbonne przyjazna środowisku

Warto podkreślić, że całe opakowanie Różu „ It’s My Jam Róż w duecie” nadaje się do recyklingu. Karton po produkcie wyrzuć do pojemnika na papier, zaś pustą kompaktową paletkę odeślij do Arbonne. Zostanie ona poddana ponownej obróbce dzięki programowi ArbonneCycle.

Marka Arbonne zobowiązała się w ramach tego programu, że do 2025 roku osiągnie status „zero odpadów w skali globalnej” oraz zredukuje użycie plastiku w swoich produktach o 50 proc. W

praktyce wygląda to tak, że każdy element opakowania kosmetyków Arbonne, który nie możesz wyrzucić do kosza w ramach lokalnego sortowania odpadów, możesz odesłać do Arbonne. A firma ta da mu drugie życie.

Recykling z Arbonne krok po kroku

Krok 1: Zbierz puste opakowania po produktach Arbonne.

Krok 2: Wejdź na stronę internetową arbonne.com i kliknij napis ARBONNECYCLE w stopce, aby sprawdzić, czy Twoje opakowanie po produkcie kwalifikuje się do programu ArbonneCycle.

Krok 3: Włóż kwalifikujące się elementy do pudełka (wskazówka: użyj pudełka, w którym zostało Ci dostarczone Twoje zamówienie Arbonne!). Przed wysyłką upewnij się, że opakowania są suche oraz że pudełko jest wypełnione.

Krok 4: Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Arbonne pod adresem e-mail arbonnecycle@arbonne.pl, aby zamówić etykietę zwrotną.

Krok 5: W widocznym miejscu na kartonie do przesyłki zwrotnej umieść duży napis: ARBONNECYCLE, przyklej opłaconą etykietę wysyłkową obok niego, a następnie zanieś wypełnioną paczkę do placówki lokalnego przewoźnika. Więcej na: www.arbonne.com