Bielenda Eco Sorbet. Nowa linia nawiliżająco-kojąca

Bielenda Eco Sorbet to linia przeznaczona do pielęgnacji cery wymagającej nawilżenia, ukojenia, rozświetlenia i odświeżenia. Wegańskie receptury zawierają owocowe składniki aktywne (malinę, brzoskwinię i ananas), skuteczne kwasy, adaptogeny, witaminy i prebiotyki. Formuły kosmetyków kryją w sobie nawet 99% składników pochodzenia naturalnego.

Bielenda Eco Sorbet sublinia nawilżająco-kojąca bogata jest w: ekstrakt z malin, hydro complex (miks betainy i trehalozy), kwas hialuronowy, pestki malin i łupiny orzecha włoskiego. Linia proponuje tradycyjne produkty pielęgnacyjne i oczyszczające – krem do twarzy, serum, wodę tonizującą, maseczkę i wodę micelarną – oraz #hottrend piankę micelarną i pierwszy na rynku peeling do twarzy w formie kostki peelingującej.

Wszystkie kosmetyki są przyjazne środowisku. Kartoniki pochodzą z odpowiedzialnych źródeł (posiadają certyfikat FSC®) i nie są opakowane w celofan, szklane słoiczki i buteleczki wykonano w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej, a plastik nadaje się do ponownego przetworzenia. Cała linia certyfikowana jest przez PETA.

Bielenda Eco Sorbet

Krem nawilżająco-kojący na dzień i na noc

Cena ok. 24 zł (50 ml)

Wegański krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia i ukojenia, również dla cery wrażliwej. Intensywnie nawilża i odświeża skórę, odbudowuje jej płaszcz hydrolipidowy, zapobiegając utracie wody z naskórka. Krem zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i odżywia skórę. Hydro complex (mix betainy i trehalozy) nawilża i koi naskórek. Natomiast kwas hialuronowy dogłębnie nawilża i rewitalizuje naskórek. Lekka formuła nie obciąża, szybko się wchłania, pozostawia skórę satynowo miękką i gładką w dotyku. Produkt jest przyjazny środowisku – kartonik pochodzi z odpowiedzialnych źródeł (potwierdza to certyfikat FSC®), słoiczek został wykonany w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej, opakowanie nie zawiera celofanu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

Bielenda Eco Sorbet

Serum booster nawilżająco-kojące

Cena ok. 27 zł (30 ml)

Wegańskie serum booster przeznaczone jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia i ukojenia, również dla cery wrażliwej. Silnie nawilża i koi skórę, ogranicza migrację wody z naskórka i wspiera jego regenerację. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i odżywia skórę. Hydro complex (mix betainy i trehalozy), działa nawilżająco i kojąco. Natomiast kwas hialuronowy rewitalizuje naskórek. Lekka formuła nie obciąża skóry, szybko się wchłania, likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia i suchości skóry. Produkt jest przyjazny środowisku - kartonik pochodzi z odpowiedzialnych źródeł (potwierdza to certyfikat FSC®), butelka została wykonana w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej, opakowanie nie zawiera celofanu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

Bielenda Eco Sorbet

Maseczka nawilżająco-kojąca

Cena ok. 4 zł (8 g)

Kremowa, wegańska maseczka przeznaczona jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia i ukojenia, również dla cery wrażliwej. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i odżywia skórę. Hydro complex (mix betainy i trehalozy) ma właściwości nawilżające i kojące. Natomiast kwas hialuronowy dgłęboko nawilża i rewitalizuje naskórek. Maseczka nie obciąża naskórka i nie narusza jego naturalnej równowagi hydrolipidowej, optymalnie nawilża, koi i odświeża skórę.

Bielenda Eco Sorbet

Nawilżająco-kojący tonik w mgiełce

Cena ok. 19 zł (200 ml)

Wegański tonik w mgiełce pielęgnuje skórę wymagającą nawilżenia i ukojenia, dedykowany jest również cerze wrażliwej. Produkt zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i ożywia. Hydro complex działa kojąco, a kwas hialuronowy rewitalizuje skórę. Tonik przywraca naturalne pH skóry, które mogło zostać zaburzone podczas jej mycia. Nie wysusza skóry, nie zawiera substancji myjących i alkoholu. Opakowanie po odpowiedniej segregacji nadaje się do ponownego przetworzenia.

Bielenda Eco Sorbet

Kostka peelingująca nawilżająco-oczyszczająca

Cena ok. 13 zł (60 g)

Okrągła kostka peelingująca do twarzy skutecznie oczyszcza i nawilża. Dzięki zawartości naturalnych drobinek peelingujących dokładnie złuszcza martwy naskórek, oczyszcza i regeneruje skórę twarzy. Kostka zawiera 89% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i odżywia skórę. Kwas hialuronowy głęboko nawilża i rewitalizuje naskórek. Naturalne drobinki peelingujące (pestki malin i łupiny orzecha włoskiego) złuszczają martwy naskórek. Peeling nie podrażnia naskórka, nie zaburza jego równowagi hydrolipidowej i przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji kosmetykami z linii Bielenda Eco Sorbet. Produkt jest przyjazny środowisku – kartonik pochodzi z odpowiedzialnych źródeł (potwierdza to certyfikat FSC®), opakowanie nie zawiera celofanu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

Bielenda Eco Sorbet

Pianka micelarna do oczyszczania nawilżająco-kojąca

Cena ok. 19 zł (150 ml)

Wegańska pianka micelarna przeznaczona jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia i ukojenia. Delikatnie myje i dokładnie oczyszcza skórę twarzy, usuwa pozostałości makijażu i inne zanieczyszczenia naskórka. Zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, intensywnie nawilża i ożywia. Hydro complex działa kojąco, a kwas hialuronowy rewitalizuje skórę. Doskonale przygotowuje naskórek do dalszej pielęgnacji kosmetykami z linii Bielenda Eco Sorbet. Produkt jest przyjazny środowisku – opakowanie po odpowiedniej segregacji nadaje się do ponownego przetworzenia.

Bielenda Eco Nature

Woda micelarna nawilżająco-kojąca

Cena ok. 22 zł (500 ml)

Wegańska woda micelarna przeznaczona jest do pielęgnacji skóry wymagającej nawilżenia i ukojenia. Dokładnie oczyszcza naskórek usuwając makijaż twarzy, oczu i ust oraz pozostałe zabrudzenia. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z maliny wspiera barierę hydrolipidową naskórka, i(mix betainy i trehalozy) ma właściwości nawilżające i kojące. Natomiast intensywnie nawilża i odżywia skórę. Hydro complex kwas hialuronowy głęboko nawilża i rewitalizuje naskórek. Płyn odświeża i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia naskórka. Przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji kosmetykami z linii Bielenda Eco Sorbet. Produkt jest przyjazny środowisku, opakowanie po odpowiedniej segregacji nadaje się do ponownego przetworzenia.