Nowości marki Apart z okazji Dnia Dziecka oraz I Komunii Świętej

Marka Apart przedstawiła propozycję prezentowych inspiracji z okazji Dnia Dziecka oraz I Komunii Świętej. Spośród szerokiej gamy wzorów biżuteryjnych oraz zegarków znajdują się pozycje zgodne z najświeższymi trendami jak również klasyczne i ponadczasowe wzory.

Z okazji Dnia Dziecka oraz I Komunii Świętej marka Apart inspiruje pomysłami na podarunek dostosowany do potrzeb i gustu każdego. Dodatkowo wśród nowości znajduje się biżuteria z modnym motywem litery oraz wiosenne nowości Artelioni.

Prezent na I Komunię Święta powinien być równie wyjątkowy jak wyniosła jest chwila. Ta uroczystość to jedno z przeżyć dzieciństwa, które wspominamy jeszcze w latach dorosłości. Biżuteria to pełen symboliki upominek, który będzie uwieńczeniem tego wyjątkowego wydarzenia oraz pamiątką na lata.

Medaliki i krzyżyki to tradycyjny prezent, który podkreśla religijny charakter tego wydarzenia i będzie towarzyszył dziecku latami. Apart przygotował bogatą kolekcję biżuterii wykonanych ze złota i srebra.  Medaliki zdobią wizerunki aniołka oraz świętych. Aby prezent zyskał wartości sentymentalnej warto zadbać o grawerunek zdobiący na przykład medalik na złotym łańcuszku.

Idealnie sprawdzi się również mniej zobowiązująca biżuteria dla dziewczynek z kolekcji Kids – delikatne kolczyki w bajeczne wzory, naszyjniki z motywem baletnicy czy uroczej biedronki. Małe modnisie nie będą chciały ze swoimi biżuteryjnymi dodatkami, a w przyszłości na pewno będą wspominać je z sentymentem. Komunia to również idealna okazja do podarowania najmłodszym ponadczasowych prezentów – złote kolczyki serduszka lub koniczynki z diamentami lub klasyczne kolczyki koła to dodatek dla małej kobietki, który będzie towarzyszył jej całe życie.

Pierwszy zegarek? Każdy z nas wraca do niego z sentymentem, a większość otrzymała go właśnie w prezencie komunijnym. Zegarki marki AM:PM to trafiony prezent dla najmłodszych! Czasomierze z postaciami Myszki Mickey lub te w kolorowe, dziecięce wzory? Chłopcy i dziewczynki pokochają je za bogata kolorystykę, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd.