POZNAJ CENNE WŁAŚCIWOŚCI KREMÓW DO TWARZY MARKI VOLLARÉ COSMETICS

Codzienne stosowanie kremu do twarzy powinno być niezbędnym elementem pielęgnacji. Odpowiedni kosmetyk odżywi i nawilży skórę, dbając o jej dobrą kondycję niezależnie od wieku osoby czy rodzaju cery. Systematyczne stosowanie produktu stanowi istotny krok w spowalnianiu procesów starzenia i utrzymaniu jędrnej i promiennej skóry. Kremy do twarzy od marki Vollaré Cosmetics : Nawilżenie oraz Regeneracja zostały wzbogacone odżywczą mocą składników: kwasu hialuronowego, oraz oliwą z oliwek, które dbają o odżywienie i regeneracje cery.

REGENERACJA I NAWILŻENIE

Krem do twarzy REGENERACJA VOLLARÉ Cosmetics został wzbogacony o oliwę z oliwek, która odpowiada za odżywienie i wygładzenie, łagodzi podrażnienia oraz niweluje szorstkość skóry. Zastosowanie tego składnika w pielęgnacji jest znane i cenione od czasów starożytnej Grecji. Oliwa z oliwek należy do jednych z najstarszych składników pielęgnacyjnych na świecie, a z jej dobrodziejstw skorzystało wiele pokoleń, doceniając jej wszechstronne właściwości i działanie. Oliwa z oliwek do stosowana na twarz stanowi skuteczny produkt na zmarszczki, blizny, przebarwienia, czy inne zmiany skórne pojawiające się wraz z upływem lat. Dzięki zawartości witamin E, A i K świetnie radzi sobie z odświeżeniem, regeneracją i odpowiednim nawilżeniem i zmiękczeniem naskórka.

POLECAMY PRODUKTY DO TWARZY MARKI VOLLARÉ COSMETICS: KREM DO TWARZY REGENERACJA CENA: 5,99ZŁ POJEMNOŚĆ: 50ML., KREM DO TWARZY NAWILŻENIE CENA: 5,99ZŁ POJEMNOŚĆ: 50MLPOLECAMY PRODUKTY DO TWARZY MARKI VOLLARÉ COSMETICS: KREM DO TWARZY REGENERACJA CENA: 5,99ZŁ POJEMNOŚĆ: 50ML., KREM DO TWARZY NAWILŻENIE CENA: 5,99ZŁ POJEMNOŚĆ: 50ML fot. materiały prasowe

Krem do twarzy NAWILŻENIE VOLLARÉ Cosmetics posiada formułę wzbogaconą o kwas hialuronowy, który pomaga zadbać o odpowiednie uelastycznienie i wygładzenie. Kwas hialuronowy jest polisacharydem, który występuje w ludzkim ciele oraz wszystkich organizmach żywych. W młodości, kwasy hialuronowego mamy pod dostatkiem. Dzięki niemu skóra jest napięta, sprężysta i odpowiednio nawodniona. Niestety z wiekiem ilość kwasu w skórze maleje, przez co stopniowo traci ona zdolność wiązania wody. W ostatnich latach kwas hialuronowy zyskał na popularności jako skuteczny środek w walce ze starzeniem się skóry i upływającym czasem.

Produkty są w 100% wegańskie, pozbawione w składzie substancji pochodzenia zwierzęcego. Kremy należy aplikować kolistymi ruchami, omijając okolice oczu.

Nowości od marki VOLLARÉ Cosmetics zachęcają dobrym składem, pięknym pastelowym opakowaniem oraz przystępną ceną.