ZAPACH LATA. WYSOKA OCHRONA. CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

NUXE Sun zaprasza nas do cieszenia się z przyjemności lata i korzystania z rozgrze- wającej pieszczoty słońca dzięki różnorod- nym konsystencjom i niezwykle zmysłowemu zapachowi.

OCHRONA SKÓRY I OCEANÓW

Produkty NUXE Sun zostały opracowane z myślą o ochronie skóry i z poszanowaniem dla środowiska morskiego.

W ramach nieustannego dążenia do "czystego piękna", NUXE zoptymalizowało system filtrów prze- ciwsłonecznych, tworząc wyjątkowy kompleks połączony z estrami, który jest przedmiotem zupełnie nowego patentu NUXE Sun. Dzięki rygorystycznej selekcji zaledwie 3 filtrów przeciwsłonecznych w nowych formułach(1), produkty nadal oferują tę samą skuteczną ochronę przed promieniami UVA i UVB. Formuły NUXE Sun przyczyniają się do poszanowania środowiska morskiego: zostały prze- testowane na ekosystemie morskim (algi i bakterie reprezentujące środowisko morskie(2)). Formuły produktów są również wodoodporne,(3) co ogranicza przenikanie filtrów przeciwsłonecznych do śro- dowiska wodnego. Natomiast żel pod prysznic po opalaniu Nuxe Sun (formuła do spłukiwania) jest łatwo biodegradowalny.

DLA CZYSTEJ SUBTELNEJ PRZYJEMNOŚCI

Satynowy olejek, rozpływający się krem i orzeźwiający balsam - konsystencje produktów do opalania NUXE mają nieodparty urok dzięki niesamowicie sensualnym wykończeniom… Wszystkie o tym sa- mym, przyjemnym, wakacyjnym zapachu. Kilka minut po aplikacji, promienna harmonia słodkiej po- marańczy i petitgrain urzeka zmysły. Unosząca się bryza kwiatu kokosa i gardenii tahitańskiej przenosi umysł na tropikalne wybrzeże. W bazie bujna harmonia wanilii i piżma, która otula skórę.

BESTSELLERY NUXE SUN

„Poznaj letnie przyjemności"

Stworzyliśmy listę kosmetyków, które pozwolą Ci przenieść się na słoneczną plażę. Produkty te ochronią twoją skórę przed promieniowaniem słonecznym, zapobiegając jednocześnie przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zawierają naturalny kompleks antyoksydacyjny: wyciąg z ryżu, rozmaryn i witaminę E. Wyprodukowane we Francji oleoaktywne oleje z hiacynta wodnego oraz kwiaty Kau Pe z Wysp Markizów mają również wspaniałe właściwości nawilżające i łagodzące.

LEKKI KREM NOWA FORMUŁA WYSOKA OCHRONA SPF 50 TWARZ

Aby chronić skórę mieszaną, nie ma nic lepszego niż lekka i płynna konsystencja dająca efekt nagiej skóry. Krem posiada kieszonkowe opakowanie oraz praktyczny aplikator. Przed użyciem wystarczy wstrząsnąć.

BRĄZUJĄCY OLEJEK WYSOKA OCHRONA SPF 30 TWARZ & CIAŁO

Jego konsystencja wzbogacona olejkami botanicznymi gładko się rozprowadza, chroniąc skórę i nadając jej zmysłowe, satynowe wykończenie.

MLECZKO W SPRAYU NOWA FORMUŁA WYSOKA OCHRONA SPF 50 TWARZ & CIAŁO

Odporny   na   wodę i pot, jego konsystencja w sprayu rozpływa się po skórze z cudowną zmysłowością, nie pozostawiając białych smug: idealny dla entuzjastów sportu.

MLECZNY OLEJEK DO WŁOSÓW NAWILŻAJĄCY OCHRONNY

Ten wodoodporny pro- dukt chroni włókno włosa i kolor przed działaniem słońca, piasku i chloru. Jego lekka konsystencja wygładza i nawilża włosy, nie obciążając ich.