Najważniejsza jest czułość - wyjątkowa kampania marki NAGO

NAGO to każda kobieta. Projektując ubrania marka pomyślała także o mamach. Tych, które cenią sobie fizyczną bliskość z dzieckiem, karmią, mocno przytulają i usypiają swoje maluchy w ramionach. Ale też dla tych, które po dniu pełnym wyzwań i aktywności, chcą po prostu odpocząć w fotelu, położyć się i zrelaksować w kubkiem ciepłej herbaty.

Ubrania NAGO towarzyszą mamom nie tylko w czułych, radosnych chwilach i zabawach, ale też w troskach i dniach pełnych wyzwań. Umożliwiają to praktyczne rozwiązania - wiązane ramiączka lnianych sukienek i kombinezonów, kopertowe dekolty body, funkcjonalnie wycięte longsleev’y, rozpinane lekkie kardigany czy elastyczne dzianiny, z których uszyte są sukienki NAGO.

NAGONAGO Michaela Metesová

NAGO szyje wyłącznie z certyfikowanych, najwyżej jakości ekologicznych materiałów, które oprócz tego, że dobrze wyglądają i są bezpieczne, przede wszystkim świetnie się noszą. Tkaniny z których uszyte są ubrania NAGO są miękkie, elastyczne i przyjemne w dotyku. Dobrze się do nich przytulić.

Do udziału w najnowszym projekcie marka zaprosiła modelkę Agnieszkę Gołębiewską wraz z dwoma synami – Adasiem i Kubusiem. Za obiektywem stanęła Michaela Metesová. Efektem wspólnych działań jest piękna opowieść o jednej z najbardziej intymnych relacji w życiu, a także o czułości i bliskości. To hołd oddany wszystkim Mamom – nie tylko z okazji ich święta.

NAGONAGO Michaela Metesová

O marce NAGO:

NAGO swoim działaniem rzuca wyzwanie branży odzieżowej. Ubrania marki szyte są w Polsce z certyfikowanych, wysokiej jakości materiałów, takich jak bawełna organiczna, cupro, TENCELTM i EcoVeroTM, które są nie tylko przyjazne dla skóry, ale tez? środowiska. Proces produkcji jest ściśle kontrolowany i przebiega w zgodzie z zasadami sprawiedliwego handlu.

Tworząc kolekcje NAGO zwraca uwagę na jakość i praktyczność ubrań, dzięki czemu można się nimi cieszyć przez lata.