Pielęgnacja skóry suchej i odwodnionej razem z PEEL MISSION!

Czy Twoja skóra jest bardziej łuszcząca się i wrażliwa niż zwykle? Czy Twój naturalny blask został usunięty z Twojej cery? Jeśli tak to może oznaczać, że jest ona odwodniona! Ale z pomocą przychodzą kosmetyki od PEEL MISSION!

Odwodniona skóra to stan skóry, który występuje, gdy w skórze brakuje wody. Może się to zdarzyć każdemu, niezależnie od rodzaju skóry - osoby ze skórą tłustą lub mieszaną mogą nadal odczuwać odwodnienie. Odwodniona skóra zazwyczaj wygląda na matową i może wykazywać przedwczesne oznaki starzenia, takie jak zmarszczki i utrata elastyczności.

Przy odwodnionej skórze możesz również zauważyć:

- ciemniejsze kręgi pod oczami lub zmęczony wygląd oczu

- swędzenie

- matowość skóry

- bardziej wrażliwe drobne linie i zmarszczki

Produkty od Peel Mission przeznaczone są do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej.

W skład produktów Peel Mission wchodzą: 

ASIATIC PEEL BODY BALM  balsam intensywnie stymuluje rewitalizację skóry ,aktywnie regeneruje oraz nawilża.

ASIATIC PEEL CREAM wspomaga łagodzenie podrażnień ,wzmacnia barierę naskórkową i zapobiega transepidermalnej utracie wody.

Asiatic Peel Gel skoncentrowane serum-żel stanowiące źródło nawilżenia dla odwodnionej, ściągniętej cery.

ASIATIC PEEL SHOWER GEL kwas azjatykowy oraz witamina B3 pomagają utrzymać optymalny poziom nawilżenia i pozostawiają skórę bardziej miękką i gładką.

Asiatic Peel Tonic preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Należy stosować go 2 razy dziennie.

Często również musimy uporać się z wrastającymi włoskami. Odpowiednim produktem będzie ASIATIC PEEL BODY BALM - ANTI-ROUGHNESS AND INGROWN HAIR. Dzięki zawartości oleju z awokado bardzo skutecznie wygładza skórę, a tym samym zapewnia uczucie jedwabistej miękkości. Balsam ma w składzie papainę, dzięki której złuszcza martwe komórki naskórka, zmniejszając grubość warstwy rogowej, tym samym minimalizując ryzyko pojawiania się wrastających włosków.