RELACJA z 10-tych urodzin marki Mokobelle

Marka biżuteryjna MOKOBELLE, z okazji swojego 10-lecia przygotowała niezwykłą jubileuszową kolekcję oraz urodzinowy event w nowoczesnych wnętrzach Elektrowni Powiśle, gdzie znajduje się jeden z salonów marki.

Mokobelle było jednym z prekursorów stylu boho na polskim rynku biżuterii modowej. Od początku marka stawiała na najwyższą jakość wykonania i autorski design. Biżuteria tworzona jest ręcznie przez zespół projektantek i polskich jubilerów, z wykorzystaniem tradycyjnych technik rzemiosła artystycznego. Do jej wyrobu używane są wyłącznie szlachetne metale: czyste i pozłacane srebro oraz wszelkiego rodzaju naturalne i półszlachetne kamienie.

W Elektrowni Powiśle z okazji 10-tych urodzin marki miała premierę jubileuszowa kolekcja.

Inspiracją do jej powstania było dziesięć najpopularniejszych motywów, które pojawiały się w biżuterii Mokobelle w ciągu ostatnich lat. Serca miłośniczek Mokobelle podbiły , m.in. kultowe Mokobelki - bransoletki z półszlachetnych kamieni z zawieszkami, spektakularne kolczyki w wersji maxi z różnokolorowymi chwostami oraz bestsellerowe naszyjniki z nowym wzorem rozety Mokobelle, która jest motywem przewodnim jubileuszowej linii. Symbol graficzny marki pojawia się w nowej wersji w kilku rodzajach naszyjników i bransoletek. W kolekcji zachwycają również zjawiskowe, ręcznie wykonane naszyjniki z pereł oraz efektowne zestawy bransoletek z pozłacanego srebra, onyksów i labradorytów, które od lat są znakiem rozpoznawczym marki. Nie mogło także zabraknąć motywów czaszki i pióra, które powróciły w spektakularnym modelu w glam-rockowym stylu.

Znanych gości witały założycielki marki MOKOBELLE – Marta Skłodowska oraz Magdalena Augustyniak.

RELACJA z 10-tych urodzin marki MokobelleRELACJA z 10-tych urodzin marki Mokobelle fot. akpa.pl i Patrycja Planik/ materiały reklamowe

Na wydarzeniu pojawili się redaktorzy mody, styliści oraz gwiazdy : m.in. Basia Kurdej-Szatan Marieta Żukowska, Patrycja Markowska, Gabi Drzewiecka, Grażyna Wolszczak, Iza Kuna, Bogna Sworowska, Joanna Racewicz , Anna Męczyńska i Dorota Williams.

Basia Kurdej-SzatanBasia Kurdej-Szatan fot. akpa.pl i Patrycja Planik/ materiały reklamowe

„Uwielbiam markę Mokobelle, która towarzyszy mi od wielu lat zarówno w trakcie oficjalnych wyjść, mniej zobowiązujących spotkań, jak i na co dzień. Jestem wielką fanką strojnych kolczyków z kolorowymi chwostami, które są fantastycznym dopełnieniem stylizacji. Mokobelle kocha kobiety, a kobiety kochają Mokobelle za jakość, kobiecość i różnorodność!" – przyznała Barbara Kurdej- Szatan.

„Jestem wielką fanką biżuterii, którą przywożę z najróżniejszych zakątków świata. Poza ciekawym dizajnem, równie ważna jest dla mnie wartość sentymentalna. Mokobelle w swoich projektach nawiązuje do klimatów boho, które uderzają w moje czułe struny. Wyróżnia ją prostota, dziewczęco-kobiece wzornictwo. Bez nadęcia, zadęcia i przerostu formy nad treścią" – dodała Patrycja Markowska.

„Biżuteria Mokobelle jest tworzona z miłością i pasją. Projektowana jest przez polskich jubilerów, powstaje w małych manufakturach. To małe dzieła sztuki. Bardzo lubię biżuterię z elementami kamieni szlachetnych, w których zaklęta jest dobra energia, ale również bliska jest mi kolekcja amuletów, którą mogłam współtworzyć. W Mokobelle odnajdą się zarówno fanki mocnych akcentów w stylu glam rocka, jak i te ceniące styl fantazyjny boho chic" – powiedziała Marieta Żukowska.

„W jubileuszowej kolekcji nie zabrakło flagowych modeli popularnych wśród naszych klientek, w tym słynnych bransoletek Mokobelek oraz flagowej rozety Mokobelle w dwóch nowych odsłonach – ażurowej dużej rozety i małej rozetki z czerwoną nitką" – podsumowała Magdalena Augustyniak. „Niedawno uruchomiliśmy specjalną, nową usługę dostępną stacjonarnie i w sklepie internetowym. Mokobelle Atelier umożliwia zaprojektowanie przez klientki spersonalizowanej biżuterii według własnych upodobań" – dodała Marta Skłodowska.

Obsługa fotograficzna eventu akpa.pl i Patrycja Planik

Więcej na www.mokobelle.com

Więcej o: