Nowości biżuteryjne na lato od marki Apart

Lato w pełni! Długo oczekiwane promienie słońca w końcu do nas dotarły i nie zamierzamy się z nimi rozstawać. Nasza letnia garderoba już długo czekała, żeby pokazać się światu i błyszczeć w promieniach słońca. Każda dobrze dobrana stylizacja potrzebuje kompana, najlepiej w postaci biżuterii, która ją dopełni. W tym sezonie warto zwrócić uwagę na kilka trendów, które zostaną z nami na dłużej.

Graj w kolory!

Biżuteria z kolorowymi kamieniami idealnie sprawdzi się latem, bo to właśnie wtedy decydujemy się na odważniejsze i wielobarwne stylizacje. Złoty pierścionek z brylantem i kolorowymi kamieniami dla maksymalistek lub minimalistyczny srebrny z kolorową cyrkonią? Nic nie wygląda lepiej niż odbijające się światło kamieni na opalonej dłoni.

Łańcuchy!

Ten motyw króluje na wybiegach już od wielu sezonów. Minimalistyczne lub te bardziej maxi? Ty decydujesz na jakie masz ochotę. Spersonalizuj swoją biżuterie i wybierz bransoletkę z motywem łańcucha z zawieszką koniczyną. Szczęście zawsze się przyda!

Pełen rozkwit.

Przyroda rozkwita, przenieś to do swoich stylizacji. Biżuteria z motywem kwiatów to sprawdzony i lutra kobiecy trend – jeszcze lepiej zagra w duecie – na przykład naszyjnik i pasujące kolczyki. Przecież każda z nas kocha kwiaty w każdej postaci.

Kierunek plaża!

Muszelki, rozgwiazdy czy koniki morskie? Latem możemy pozwolić sobie na te wzory bez ograniczeń! Idealnie sprawdzą się jako dodatek do plażowych stylizacji lub jako subtelny detal podczas wakacji w mieście.