WITAMINA C - ratunek po opalaniu

Niezależnie od tego, czy opalasz się na słońcu podczas wakacji, czy korzystasz z solarium, w obu przypadkach Twoja skóra jest narażona na działanie promieni UV, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Wypróbuj Peel Mission - Vitamin C Cream, który regeneruje zniszczenia skóry!

Odpowiednia pielęgnacja skóry może zapewnić dłuższą opaleniznę. A jak dbać o skórę po opalaniu?

  • Pij wystarczającą ilość wody przed, w trakcie i po opalaniu. Twoja skóra wysusza się i traci wilgoć, gdy przebywasz na słońcu. Aby przywrócić równowagę, warto zabrać ze sobą butelkę wody do salonu opalania lub na plażę!
  • Natychmiast po opalaniu weź odświeżający prysznic! Wybierz letni prysznic, a nie zimny, dzięki czemu Twoje pory lepiej się otworzą, a toksyny zawarte w pocie zostaną łatwo wypłukane. Dodatkowo po opalaniu skóra będzie się lepiej trzymać.
  • Nałóż na skórę dobry krem po opalaniu! Vitamin C Cream świetni się w tym sprawdzi.

Vitamin C Cream to krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry z szarej, matowej, o nierównym kolorycie oraz zniszczonej słońcem. Doskonałe połączenie składników aktywnych, zapewnia globalną pielęgnację skóry, przywracając jej młodszy i zdrowy wygląd.

Składniki produktu:

  • WITAMINA C chroni przed działaniem czynników powodujących stres oksydacyjny. Uczestniczy w syntezie elastyny i kolagenu, zwiększając gęstość skóry właściwej i poprawiając jej elastyczność. Wzmacnia odporność skóry, która ulega zmniejszeniu pod wpływem promieniowania słonecznego UV.
  • OLEJ Z CZARNUSZKI jest silnym antyoksydantem a dzięki dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin, minerałów, aminokwasów i białek, przyspiesza procesy odnowy skóry, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Dodatkowo chroni skórę przed negatywnym działaniem promieniowania UV.
  • OLEJ LNIANY idealny do każdego rodzaju skóry. Reguluje pracę gruczołów łojowych. Stanowi bogate źródło witaminy E.

Dostępne z Witaminą C od Peel Mission są również produkty na stronie www.dbajoskore.eu