Tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne połączone ze zdobyczami współczesnej nauki. Marka Fresh dostępna w perfumeriach Sephora

Fresh to marka, która łącząc skuteczne, naturalne składniki oraz tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne ze zdobyczami współczesnej nauki tworzy produkty, których działanie przynosi wymierne korzyści. Od zawsze stawia na innowacje, stosując w swych kosmetykach skuteczne składniki naturalne, które od wieków wykorzystywane są w pielęgnacji skóry.

Inspirując się nieskażoną tradycją, Fresh poszukuje najlepszych składników na całym świecie. Oto trzy kultowe produkty z lini ROSE.

Krem na dzień Rose Deep Hydration Face Cream  - intensywnie nawilża każdy, nawet najbardziej suchy rodzaj skóry. Dzięki połączeniu kwasów hialuronowych, które pomagają zatrzymywać wodę, hydrocząsteczek, które tworzą na skórze ochronną warstwę oraz olejku różanego, który odżywia skórę, krem do twarzy zapewnia optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień. Dzięki lekkiej formule z dodatkiem prawdziwych róż, krem na dzień szybko wnika w skórę i nadaje jej jedwabiste, świetliste wykończenie, nie pozostawiając tłustej warstwy, dzięki czemu skóra promienieje pięknem. Dodatkowa zaleta: Delikatnie pachnący krem nawilżający, który łączy w sobie pielęgnację twarzy i zmysłową przyjemność. Jaki rodzaj cery? Krem nawilżający na bazie róży jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Korzyści: - Zapewnia intensywne i trwałe nawilżenie. - Łagodząca i wypełniająca formuła zapewniająca świetlistą cerę. - Odświeżająca konsystencja nadająca zdrowy blask. Podpowiedź: - Przed nałożeniem kremu na dzień oczyść skórę z wszelkich zanieczyszczeń przy użyciu niezwykle delikatnego żelu Soy Face Cleanser. - Łącząc krem Rose Deep Hydration Face Cream z serum Rose Deep Hydration Oil Serum, uzyskasz optymalne nawilżenie.

Cena: 223 zł / 50 ml

Rose Deep Hydration Facial Toner - Bezalkoholowy tonik do oczyszczania skóry zawierający w składzie płatki różane. Oczyszcza powierzchnię skóry z resztek makijażu i zanieczyszczeń. Intensywnie nawadnia - skóra gładka jak płatek. DZIAŁANIE:

Olejek różany:

- Nawadnia, tonizuje i łagodzi

Ekstrakt z owoców róży:

- Poprawia wygląd porów i wygładza je

Woda różana:

- Przywraca równowagę, chłodzi skórę. Ożywia zmysły.

Ekstrakt z liści dzięgiela:

- Pomaga zachować wilgoć, wzmacniając funkcję barierową skóry

GOOD FOR A BETTER PLANET: Ekologiczne opakowanie i / lub składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony

Cena: 223 zł / 150 ml

Tonik Rose marki FreshTonik Rose marki Fresh materiały reklamowe Sephora

Rose Face Mask - Żelowa Maska Nawadniająca Z Różą Wnikająca w skórę, wyjątkowa formuła chłodzącego żelu z płatkami róż. Nawadnia i tonizuje cerę. Odbudowuje blask i dodaje sprężystości bez względu na rodzaj cery.

DZIAŁANIE:

Woda różana:

- Przywraca równowagę, chłodzi i koi

Ekstrakt z ogórka:

- Koi, nawadnia i ma działanie chłodzące

Dodatkowe składniki:

- Przywracają skórze promienność i sprężystość

Cena: 229 zł / 100 ml