Nie ma wakacji od pielęgnacji!

Bez względu na to, czy lato spędzamy w miejskiej dżungli czy na tropikalnych plażach, od pielęgnacji nie ma wakacji! Co więcej, to właśnie o tej porze roku, gdy skóra bardziej się poci, narażona jest na większe promieniowanie UV, a i słona morska woda jej nie pomaga, odpowiednio dobrany balsam to kosmetyczny must-have. Taki jak Odżywczo-nawilżający balsam do ciała od AMVI Cosmetics - pełen składników aktywnych i o subtelnym kobiecym zapachu.

Podstawą dbania o skórę latem jest bez wątpienia stosowanie filtrów UV i unikanie nadmiernej ekspozycji na słońce. Wraz z początkiem upałów niwelowanie ryzyka podrażnień i poparzeń wraca więc na czoło listy wakacyjnych pielęgnacyjnych priorytetów. I słusznie, ale czy to wystarcza? Niestety nie. Bez względu na porę roku skóra ma swoje wymagania, spośród których potrzeba nawilżenia i odżywienia gra pierwsze skrzypce.

Daj skórze pić… i jeść!

Wiatr i słońce to dwa główne czynniki zewnętrze, które w letnim okresie mają bezpośredni wpływ na stan skóry. To przez nie może stać się przesuszona, zacząć się łuszczyć i swędzieć. Do tego duetu warto dodać także wodę, bo jakkolwiek nielogicznie w pierwszej chwil to brzmi – ona także wysusza. A kiedy najwięcej czasu spędzamy na basenie czy brzegu morza lub oceanu, jak nie w wakacje? Dlatego preparat nawilżający, który zadba o prawidłowe nawodnienie skóry, to kosmetyk, którego w łazience (lub walizce) zabraknąć nie może. Podobnie jak produktu o właściwościach odżywiających, który ma

moc regeneracji zmęczonej skóry i zadba o piękny wygląd naskórka. Z obydwu tych zadań w doskonały sposób wywiązuje się Odżywczo-nawilżający balsam do ciała od AMVI Cosmetics.

Jeden kosmetyk, podwójna moc!

Odżywczo-nawilżający balsam do ciała od AMVI Cosmetics to kosmetyk o subtelnym, kobiecym zapachu, bogaty w wiele cennych składników odżywczych zapewniając skórze uczucie komfortu. Kosmetyk długotrwale nawilża, odżywia i regeneruje, widocznie poprawiając wygląd naskórka. Lekka, kremowa konsystencja sprawia, że dobrze i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Aktywne składniki w formule tego balsamu to:

• olej migdałowy, który doskonale odżywia i regeneruje skórę, zmiękcza naskórek i wzmacnia lipidową barierę ochronną skóry.

• olej arganowy wpływający na odpowiednie nawodnienie, odżywienie oraz zwiększenie elastyczności skóry.

• ekstrakt z kwiatów róży stulistnej tworzący cienką warstwę ochronną na powierzchni zewnętrznych warstw skóry i pomagający w łagodzeniu podrażnień.

• witamina E, która hamuje procesy starzenia oraz rodnikowe utlenianie lipidów, a także zapobiega podrażnieniom oraz wpływa na poprawę nawilżenia skóry.

Piękno ma wiele odsłon…

… i dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak’n’Roll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1% z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi. Pielęgnujesz – Pomagasz. Po prostu!

Odżywczo-nawilżający balsam do ciała, sugerowana cena 38,99 zł/ 200 ml

Produkty AMVI Cosmetics dostępne są w Drogeriach Natura, Super-Pharm oraz w wybranych drogeriach internetowych.

Instagram: https://www.instagram.com/amvicosmetics/ Facebook: https://www.facebook.com/amvicosmetics