TRADYCYJNA KURACJA DLA OSŁABIONYCH I WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW

Nowe odżywki drożdżowe Barwa Naturalna to seria dla osób walczących z problemem osłabionych i wypadających włosów. W skład linii wchodzi odżywka kremowa i ekspresowa odżywka w spray'u. Dogłębnie odżywiają, zapobiegają łamaniu się włosów i dodają im blasku! Opierają się na ekstrakcie z drożdży piwnych oraz ekstraktach roślinnych: ekstrakt z brzozy, skrzypu polnego i pokrzywy oraz estrów oleju arganowego i skwalanu. Mają działanie wzmacniające i stymulujące porost włosów, co świetnie sprawdzi się w pielęgnacji regeneracyjnej po lecie.

Drożdże piwne to tradycyjny sposób na osłabione i wypadające włosy, który był stosowany przez kobiety od pokoleń. Wyróżnia je to, że są korzystne dla każdego rodzaju włosów, więc będą odpowiednie zarówno dla przesuszonych, jak i przetłuszczających się włosów.

Jakie substancje zawarte są w drożdżach piwnych?

Przede wszystkim witaminy z grupy B, które obfitują w pantenol łagodzący podrażnienia i podnoszący poziom nawilżenia skóry, rewitalizują naskórek, a także stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny.

Biotyna – wzmacnia łodygę włosa już od cebulek, dzięki czemu zapobiega ich wypadaniu.

Niacyna – poprawia kondycję mieszków włosowych, poprzez odżywianie skóry głowy.

Do tego ryboflawina, wapń, miedź, żelazo, chrom, kwas foliowy i β-glukany, które wzmacniają włosy, ograniczają ich wypadanie oraz przywracają elastyczność i sprężystość.

Pielęgnacja włosów i skóry inspirowana tradycyjnym, domowym zabiegiem odżywczych płukanek piwnych skutecznie wzmacnia i zapobiega wypadaniu włosów.

ODŻYWKA DROŻDŻOWA

WZMACNIAJĄCA ODŻYWKA-MASKA

Dzięki recepturze czerpiącej z dobroczynnych właściwości ekstraktów roślinnych dogłębnie wzmacnia włosy, głównie przez ekstrakt z brzozy, który poza wzmocnieniem nadaje włosom blask i zmniejsza ich wypadanie. Wykorzystanie ekstraktu ze skrzypu polnego ma działanie wzmacniające i poprawiające strukturę włosa. Z kolei ekstrakt z pokrzywy zapobiega przerzedzaniu i poprawia wzrost włosów. Zawarta w odżywce arginina to naturalny aminokwas, który pobudza wzrost włosów poprzez zwiększenie dopływu krwi do naczyń krwionośnych. Dodatek skwalanu i estrów oleju arganowego wzmacnia i uszczelnia łuski włosa, przez co zmniejsza łamliwość. Proteiny ryżu rekonstruują i regenerują włosy, dodając im blasku, a trehaloza ma działanie antyoksydacyjne i zapobiega utracie wody, dzięki czemu włosy mniej się puszą. Odżywka stworzona zgodnie z koncepcją równowagi PEH, zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego.

Produkt przeznaczony do włosów wypadających i osłabionych.

POJEMNOŚĆ: 200 ml

ODŻYWKA DROŻDŻOWA

WZMACNIAJĄCA ODŻYWKA-WCIERKA

Lekka formuła ekspresowej odżywki w spray’u wzmacnia włosy bez efektu obciążenia. Dzięki recepturze czerpiącej z dobroczynnych właściwości ekstraktów roślinnych dogłębnie wzmacnia włosy, głównie przez ekstrakt z brzozy, który poza wzmocnieniem nadaje włosom blask i zmniejsza ich wypadanie. Wykorzystanie ekstraktu ze skrzypu polnego ma działanie wzmacniające i poprawiające strukturę włosa. Z kolei ekstrakt z pokrzywy zapobiega przerzedzaniu i poprawia wzrost włosów. Zawarta w odżywce arginina to naturalny aminokwas, który pobudza wzrost włosów poprzez zwiększenie dopływu krwi do naczyń krwionośnych. Estry oleju arganowego wzmacniają i uszczelniają łuski włosa, przez co zmniejszają łamliwość. Proteiny ryżu rekonstruują i regenerują włosy, dodając im blasku. Odżywka stworzona zgodnie z koncepcją równowagi PEH, zawiera 95% składników pochodzenia naturalnego.

Produkt przeznaczony do włosów wypadających i osłabionych.

POJEMNOŚĆ: 200 ml