Ceremonia pielęgnacyjna Rituals - 3 kroki dla piękniejszej skóry

Nie raz zdarza się, że w ciągłym zabieganiu, szale pracy i codziennych obowiązków, szukamy chwili wytchnienia, czasu i sposobu na to, jak o siebie zadbać i poprawić samopoczucie. Marka Rituals zachęca, aby podarować swojemu ciału chwilę dobroci, ciesząc się działaniem relaksującej ceremonii pielęgnacyjnej. Te 3 proste kroki praktykowane z odpowiednim skupieniem to klucz do odkrycia naturalnego piękna.

Krok pierwszy: oczyszczanie

Zadbaj o swoją skórę, oczyszczając ciało kultowym żelem pod prysznic Rituals, który w kontakcie z wodą zamienia się w aksamitnie delikatną piankę, nadając skórze uczucie niezwykłej miękkości.

Krok drugi: złuszczanie naskórka

Peeling to nie tylko świetny sposób na złuszczenie suchego, martwego naskórka - to również jedna z lepszych form masażu, na jakie można sobie pozwolić w ciągu dnia. Delikatne rozgrzewanie skóry, powoduje, że produkt pomaga natychmiast zmniejszyć uczucie zmęczenia, zapewniając chwilę przyjemnego relaksu.

Osoby, które szczególnie zwracają uwagę na skład używanych produktów na pewno ucieszy informacja, że peelingi Rituals składają się w 90% z naturalnych składników i wzbogacone są kryształkami soli, cukru lub delikatnymi drobinkami złuszczającymi, które pielęgnują skórę, nadając jej miękkość i gładkość.

Krok trzeci: nawilżanie

Aby zapewnić optymalny poziom nawilżenia i maksymalne wchłanianie, krem należy nałożyć na wilgotną skórę. Również w tym przypadku zaleca się delikatnie wmasowywać krem kolistymi ruchami. Teraz Twoje ciało jest naturalnie odżywione, zrelaksowane i gotowe na kolejne wyzwania.