Maska nocna - intensywnie zadba o Twoje włosy, podczas gdy Ty będziesz smacznie spać

Zdrowe i lśniące włosy dla wielu osób są istotnym elementem wyglądu wpływającym na dobre samopoczucie czy też samoocenę. Pielęgnacja włosów wymaga stosowania odpowiednich preparatów, w tym starannego doboru rodzaju i stężenia substancji aktywnych. Stosując odpowiednie produkty, można wpływać na strukturę włosów poprzez regenerację i odżywianie, a także przywrócić włosom naturalny połysk, sprężystość, elastyczność, wytrzymałość.

Wśród wielu kosmetyków do pielęgnacji włosów dostępnych w drogeriach z intensywną pomocą przychodzą maski. To produkty o skoncentrowanej zawartości składników aktywnych i najbardziej bogatych formułach. Aby zdążyły zadziałać, muszą pozostać na włosach dłużej, najlepiej około 30 minut, co wpływa na intensywniejsze oddziaływanie składników w nich zawartych na strukturę włosów. Dodatkowo możemy wspomóc działanie masek temperaturą, która sprzyja wnikaniu składników odżywczych, dlatego wskazane jest owinięcie włosów ręcznikiem lub turbanem po nałożeniu na nich kosmetyku.

Dla osób nieposiadającyh czasu na takie zabiegi w ciągu dnia ciekawym rozwiązaniem jest maska marki Anwen - Sleeping Beauty. Nocna maska Sleeping Beauty intensywnie zadba o nasze włosy, podczas gdy my będziemy smacznie spać. Możemy ją zaaplikować na całą noc i rano po umyciu włosów cieszyć się zregenerowanymi i pięknymi włosami.

Maska zawiera składniki działające na poziomie molekularnym struktury włosa, odbudowując ją i wzmacniając – opatentowana molekuła FiberHance rekonstruuje uszkodzone włókna keratynowe. Odżywcza spirulina i oleje dopasowane do włosów wysokoporowatych lub średnioporowatych (w zależności od wersji maski) regenerują włókna włosów, zapobiegają ich łamaniu i rozdwajaniu końcówek. Aktywnie działające na powierzchni: naturalne pochodne hydrolizowanej skrobi ziemniaczanej i kukurydzianej, błonotwórczy kopolimer kwasu sebacynowego i oleju rycynowego, naturalny odpowiednik silikonów z oleju makadamia oraz ekstrakt z czerwonych wodorostów uszczelniają rozchylone łuski, wygładzają, kondycjonują, chronią i wzmacniają osłonkę włosów, nadając połysk, niwelując puszenie, elektryzowanie oraz płowienie włosów farbowanych.

Nocna maska Sleeping Beauty intensywnie zadba o nasze włosyNocna maska Sleeping Beauty intensywnie zadba o nasze włosy fot. materiały reklamowe