Do twarzy Ci z zarostem! Ale i bez... Oto kosmetyki na miarę brody i wąsów! Ale nie tylko...

Moda na "drwali" nie przemija. Trend promujący zarost - zadbany zarost! - trwa od kilku lat i nic nie wskazuje na to, żeby miłośnicy brody i wąsów mieli w niedługim czasie zmienić styl. Nic więc dziwnego, że tworzone są kosmetyki dla panów, którzy chcą, by ich pielęgnowany samodzielnie zarost, wyglądał jak spod ręki barbera. I tu do gry wkracza polska marka Roomcays oferując produkty do stylizacji i pielęgnacji wszystkich typów męskiego zarostu, a także skóry twarzy i ciała.

Męski zarost jest bez wątpienia jednym ze sposobów wyrażania siebie. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że dla wielu mężczyzn zadbany zarost jest tym, czym udany makijaż dla kobiet makijaż. Przecież tak jak konturowanie kosmetykami u pań, tak u panów to odpowiednio dobrany i wypielęgnowany zarost może pomóc wymodelować rysy twarzy. Zarost w stylu macho, a może arystokratycznym? Wąsy klasycznie przystrzyżone czy raczej fantazyjnie wywinięte? Broda krótko przystrzyżona kontra zaczynająca się wzdłuż linii szczęki? O ile o pomoc w doborze rodzaju zarostu warto poprosić eksperta z salonu barberskiego, to już taka pielęgnacja, by wyglądał „jak z salonu" jest możliwa w domu.

Roomcays - prosty sposób na zadbany zarost bez konieczności wizyty w salonie barberskim!

Specjalista od brody i wąsów w łazience potrzebny od zaraz? Roomcays melduje się na wezwanie! Seria kosmetyków do pielęgnacji zarostu marki Roomcays, stworzonych na bazie naturalnych składników oraz olejków roślinnych, nie dość, że da zabłysnąć wąsom i brodzie, to jednocześnie pozwoli cieszyć się zadbaną, matową skórą twarzy.

Roomcays to kosmetyki do domowej stylizacji wszystkich typów męskiego zarostu, a także skóry i ciała. Stworzone na bazie naturalnych surowców, bez zbędnych dodatków i parabenów, są źródłem składników odżywczych i pięknego, męskiego zapachu. Preparaty z logo Roomcays pozwalają osiągnąć efekt jak z salonu barberskiego we własnej łazience, co zostało docenione w plebiscycie Męska Marka Roku, w którym nagrody przyznawane są produktom najwyższej jakości.

Pielęgnacja brody?

Dbanie o zarost nigdy nie było łatwiejsze! Kosmetyki Roomcays, z olejem arganowym i masłem shea, zapewniają miękkie i odżywione włosy, które z łatwością dają się czesać i modelować. Mają przyjemny, dyskretny zapach, który daje poczucie świeżości i utrzymuje się przez długi czas.

Pielęgnacja wąsów?

Zawsze w najlepszym stylu! Kosmetyki Roomcays, w których znajdziemy olej arganowy i masło shea, chronią włosy przed matowieniem i przesuszeniem, zmiękczają je i ułatwiają stylizację nawet twardych wąsów. W efekcie możliwe staje się samodzielne ułożenie ich tak doskonale, jak w salonie barberskim.

Pielęgnacja twarzy?

W prawdziwie męskim stylu! Luksusowe bogate formuły, oparte na odżywiającym oleju abisyńskim i nawilżającym kwasie hialuronowym, są idealne do codziennej pielęgnacji. Poprawiają funkcjonowanie skóry, wzmacniają jej odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz chronią przed uszkodzeniami wywołanymi przez promienie słoneczne (dzięki SPF 15).

Roomcays w lesie?

Oczywiście. Przecież to jego natura! Już niedługo przekonacie się, że pielęgnacja zarostu może wpływać na polskie lasy.