Szczoteczki międzyzębowe Curaprox. Skuteczna higiena nawet po zabiegach dentystycznych

Prawidłowa higiena jamy ustnej to klucz do utrzymania zdrowego i pięknego uśmiechu. Zwłaszcza po zabiegach stomatologicznych zaleca się szczególną troskę o stan zębów i dziąseł, tak aby nie dopuścić do zakażenia rany. Dlatego w tym momencie również nie zapominaj o dokładnym czyszczeniu przestrzeni między zębami. Pomogą Ci w tym szczoteczki międzyzębowe Curaprox z serii CPS Perio, które doskonale sprawdzą się nie tylko w przypadku otwartych przestrzeni, ale także przy implantach, koronach, czy stałych aparatach ortodontycznych. W portfolio marki znajdziemy także szczoteczki międzyzębowe CPS Prime, stworzone do podstawowej profilaktyki przy zdrowych lub lekko uszkodzonych dziąsłach. Przygotuj się na intensywne czyszczenie bez bólu, z zachowaniem skuteczności i delikatności. Użycie szczoteczek jest bardzo proste i przyjemne. Wystarczy przesunąć między zębami, wyjąć. i gotowe!

Najbardziej kompleksowa higiena jamy ustnej rozpoczyna się od przestrzeni między zębami. To one są najbardziej narażone na osadzanie się płytki nazębnej, a ich zaniedbanie może prowadzić do poważnych uszkodzeń np. próchnicy lub zapalenia dziąseł. Poznaj szczoteczki międzyzębowe Curaprox, posiadające niezwykle cienkie, niezwykle długie i niezwykle elastyczne włókna. Można je nabywać w przyjaznych dla środowiska pakietach wymiennych, które pasują do wszystkich uchwytów szczoteczek. Już teraz zapewnij sobie delikatne, a jednocześnie skuteczne czyszczenie.

Curaprox CPS Prime

Szczoteczki międzyzębowe CPS Prime zostały opracowane w trosce o zdrowe i tylko lekko uszkodzone brodawki międzyzębowe, które wypełniają przestrzeń między sąsiadującymi zębami. Są to najmniejsze szczoteczki na rynku. Posiadają cienki, ale bardzo wytrzymały, opatentowany rdzeń CURAL®. Ten bezniklowy drut chirurgiczny zapewnia 5-krotnie dłuższą trwałość. CPS Prime dokładnie dopasowują się do przestrzeni międzyzębowych i są bezpieczne w stosowaniu. Skutecznie usuwają płytkę nazębną w miejscach, gdzie nić dentystyczna nie może dotrzeć. Szczoteczki są dostępne w 5 różnych rozmiarach. Poproś stomatologa o dobranie modelu, odpowiedniego dla Ciebie.

Curaprox CPS Perio

Polecane są do większych lub nawet otwartych przestrzeni międzyzębowych u pacjentów periodontycznych, gdzie brodawki dziąsłowe są poważnie uszkodzone lub u osób, u których występują tzw. „czarne trójkąty" spowodowane leczeniem ortodontycznym czy recesją dziąseł. W takim przypadku CPS Perio będzie odpowiednim wyborem ze względu na ich wysoką efektywność czyszczenia. Szczoteczki są delikatne dla dziąseł, proste w użyciu i niezwykle skuteczne w zwalczaniu uciążliwej, trudnej do usunięcia płytki bakteryjnej – bez powodowania bólu! Wystarczy ustawić szczoteczkę międzyzębową pod kątem i wsunąć ją do przestrzeni międzyzębowej, a następnie wyciągnąć bez użycia dużej siły. Dzięki jakości szczoteczek wystarczy pojedynczy ruch czyszczący. Doskonale sprawdzą się również przy wypełnieniach, mostach, między koronami metalowymi i porcelanowymi, implantami, czy stałymi aparatami. Dostępne w 4 rozmiarach.

Sugerowana cena szczoteczek międzyzębowych Curaprox CPS Prime: 34 PLN

Sugerowana cena szczoteczek międzyzębowych Curaprox CPS Perio: 34 PLN

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop