ODKRYJ TO, CO NIESPODZIEWANE Z LIMITOWANĄ EDYCJĄ RITUALS COSMETICS - SERENDIPITY

Pozwól rozpieszczać się ekscytacją niespodziewanej rozkoszy i oddaj się rozgrzewającej duszę energii płynącej z nowej, limitowanej edycji Rituals - Serendipity. Stworzona, by koić duszę błogością prawdziwego szczęścia, Serendipity to hołd dla myśli mówiącej o tym, że radość jest największa, kiedy najmniej jej oczekujesz. Otwórz się na niespodziewane i pozwól szczęściu ogarnąć Twoje serce.

ODKRYJ TO, CO NIESPODZIEWANE Z LIMITOWANĄ EDYCJĄ RITUALS COSMETICS - SERENDIPITYODKRYJ TO, CO NIESPODZIEWANE Z LIMITOWANĄ EDYCJĄ RITUALS COSMETICS - SERENDIPITY Materiały prasowe

Pure Elixir of 10 Opulent Oils

Kryją się w różnych roślinach, drzewach i kwiatach, znane są ze swoich upiększających i dobroczynnych właściwości – to olejki. Specjalnie dla limitowanej kolekcji Serendipity, marka Rituals stworzyła unikalne połączenie dziesięciu cennych olejków wzbogacających ciało i duszę. Ten czysty eliksir pozostawia skórę niesamowicie miękką, nawilżoną i promienną.

  • Olejek z wiesiołka; dla wyrównanego kolorytu skóry
  • Słodki olejek migdałowy; bogaty w witaminę E
  • Olejek sandałowy; właściwości kojące skórę
  • Olejek z orzechów Kukui; świetne właściwości nawilżające
  • Olejek Moringa; podkreśla naturalny blask skóry
  • Olejek Tsubaki; pomaga poprawić jędrność skóry
  • Olejek Jojoba; pomaga zachować skórę zrelaksowaną i wypoczętą
  • Olejek kokosowy; chroni skórę
  • Olejek sezamowy; naturalnie bogaty w przeciwutleniacze
  • Olejek Perilla; odnawia skórę

Największym elementem zaskoczenia jest połączenie cennych olejków i wody. Gra pomiędzy dwoma typami cząstek, które łączą się i rozdzielają, tworzy hipnotyzujący spektakl warstw. Jako pierwsza w branży, marka Rituals uchwyciła ten niesamowity efekt w dizajnie kolekcji. Produkty Serendipity na każdym etapie, począwszy od wyboru składników do projektu opakowań, zostały naznaczone dobrem płynącym z eliksiru odżywczych olejków, oddając piękno doświadczania niespodziewanej radości.

Innowacja produktu – 3-Fazowy Olejek pod prysznic

Przepełniony cennymi składnikami pochodzącymi z natury, 3-fazowy olejek pod prysznic charakteryzuje się ultraodżywczymi właściwościami uzyskanymi dzięki unikalnemu połączeniu bogatych olejków. Każda faza – lub warstwa – dostarcza skórze innych korzyści, pozostawiając ją wysoce nawilżoną i jedwabiście gładką. Ciesz się niezapomnianym zapachem natury, kwiatów i drzewnych akcentów, przełamanych nutami pudru i ambry.

W skład limitowanej kolekcji Serendipity wchodzą produkty do ciała, domu oraz wody perfumowane dostępne w sklepach stacjonarnych Rituals oraz w sklepie online RITUALS.com od października 2021r.