Przywitaj jesień z Curaprox CS 5460 Szczoteczki do zębów Color of the year

Wraz z nadejściem jesieni w portfolio marki Curaprox pojawiły się również nowe szczoteczki do zębów CS 5460 z limitowanej edycji "Color of the year". Przy ich tworzeniu zainspirowano się kolorami roku 2021 Pantone, czyli jaskrawożółtym i bezkompromisowo szarym. Połączenie wesołej i stonowanej barwy dało zaskakujący efekt, bowiem kolorowe włókna, gęsto osadzone na główkach, przywodzą na myśl jesienne promienie słońca, próbujące przedostać się zza szarych chmur, by emanować pozytywną energią i ciepłem. Szczoteczki ze specjalnej edycji nie tylko staną się przyciągającym wzrok elementem wyposażenia łazienki, ale również sprawią, że Twoje codzienne czynności przerodzą się w czystą radość.

Po raz drugi Instytut Pantone ogłosił nie jeden, a dwa kolory roku. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć w nowej, specjalnej edycji szczoteczek Curaprox CS 5460. Stosowanie ich niesie ze sobą niezwykłą delikatność, a zarazem skuteczność działania. Ultracienkie włókna CUREN® gęsto rozmieszczone na główce szczoteczek nadają im wyjątkowej mocy czyszczenia, a jednocześnie są największym wrogiem pytki nazębnej. Ponadto kompaktowa główka odchylona pod lekkim kątem dociera do każdego zakamarka w jamie ustnej. Natomiast ośmiokątny uchwyt ułatwia czyszczenie pod odpowiednim kątem 45 stopni. Szczoteczki Curaprox nie tylko chronią przed uszkodzeniami podczas czyszczenia, ale także optymalnie rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Po ich wypróbowaniu już nigdy nie zechcesz zrezygnować z uczucia czystości, które one kreują.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop